Ledger به دلیل امنیتی که ظاهراً با کیف‌پول و بسته گردنبند رمزنگاری Ledger Nano X OnChain تبلیغ می‌کند، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

Ledger، شرکتی که به‌خاطر راه‌حل‌های امنیتی و زیرساختی معروف است، زنجیره‌ای را معرفی کرد که به کاربران امکان می‌دهد تا کیف پول‌های رمزنگاری‌شده را به‌صورت آفلاین با پیچاندن آن‌ها به دور گردن خود بگیرند.

انتقاد از راه اندازی «مد» لجر

به عنوان بخشی از راه اندازی، لجر اظهار داشت:

“امنیت یک انعطاف است. بنابراین، دارایی‌های خود را ایمن کنید و با بسته‌بندی جدید ما آن‌ها را به سبک بپوشید: یک Ledger Nano X پیشرو در صنعت و زنجیره انحصاری آن برای نگه داشتن کلیدهای خود در هر کجا که می‌روید.

با این حال، انتقادات در مورد نقص های امنیتی که بر پرتاب نظارت می کند، در حال افزایش است. یکی از کاربران آن را یک ظاهر شیک “مغز” نامید و دیگری آن را به خاطر شوخی اول آوریل اشتباه گرفت. رایان وایات، رئیس آزمایشگاه Polygon، می‌گوید: «بچه‌ها، «زنجیرش را ربوده‌ایم» به سطحی کاملاً متفاوت.

این بسته یک کیف پول سخت‌افزاری، یک کابل USB-C به USB-A و سه برگه بازیابی با یک بند جاکلیدی ارائه می‌دهد. گفته می شود بسته OnChain هم با تلفن ها و هم با دسکتاپ ها سازگار است. با این حال، کیف پول باید به طور دوره ای برای به روز رسانی سیستم عامل به رایانه متصل شود.

لجر این ماه محصول را با پشتیبانی از مزایای «حضانت شخصی» منتشر کرد.

گردنبند کیف پول دیجیتال Ledger Nano X OnChain ترکیبی

با این حال، کاربران در مورد اینکه چگونه لجر نادیده گرفته شده است که حمل فیزیکی کیف پول به بیرون امن نیست، متحیر هستند. جان رادوف، مدیر عامل پلتفرم بازی Beamable، به طعنه‌آمیز می‌گوید: «بدیهی است که یک فرد بازاریابی هرگز صاحب یک سکه نبوده است.»

اسنوپ داگ اخیراً از یک لجر نانو ایکس سفارشی به عنوان میزبان WrestleMania 39 عکس گرفته شده است. گردنبند طلا و الماس لجر برای احترام به برچسب Death Row Records خواننده رپ و ارتقای حضانت خود از کریپتو ساخته شده است.

اشتباهات امنیتی دوباره ظاهر می شوند

لجر با بیان این مطلب از محصول دفاع کرده بود: «این دستگاه به همه ثروت شما دسترسی نخواهد داشت! “

علاوه بر این، پلتفرم امنیتی جداسازی کلید را به عنوان عاملی حیاتی در حفاظت از پول دیجیتال ترویج کرد.

لجر قبلاً تعداد زیادی نقض اطلاعات را تجربه کرده بود. موجی از حملات فیشینگ در سال 2020 به دنبال یک حادثه در ژوئن رخ داد. سپس در دسامبر همان سال، سازنده کیف پول سخت افزاری دومین نقض بزرگ داده خود را تجربه کرد. با توجه به افشای اطلاعات شخصی هزاران مشتری، امکان تعویض سیم کارت به عنوان بردار حمله از آن زمان افزایش یافته است.

در همین حال، ایان راجرز، مدیر ارشد تجربه لجر،معتقد استحمل یک وسیله ایمن با تلفن همراه، کلید، مقدار کمی پول نقد و کارت های اعتباری در آینده رایج خواهد شد.

راجرز همچنین پوشیدن زنجیر نانو را با حمل گجت ها و هدفون های گران قیمت مقایسه کرد. او مشاجره کرد:

“صرف نظر از اینکه نانو خود را روی یک زنجیره دارید یا نه (من شخصاً برای راحتی و شناسایی آسان آن را روی یک زنجیر دارم اما هرگز آن را در ملاء عام نپوشید)، OpSec را خوب تمرین کنید و از بهترین روش ها برای ذخیره عبارت بازیابی خود استفاده کنید.”

The post Crypto Community Roasts Ledger for ‘Stylish’ Cold Wallet Necklace Combo اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *