یک وکیل طرفدار رمزارز ریپل پیش‌بینی کرده است که شرکت فین‌تک در پرونده خود علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار پیروز خواهد شد.

در 11 آوریل، جرمی هوگان، وکیل طرفدار ریپل، موضوع مفصلی در مورد اینکه چرا فکر می‌کند شرکت در پرونده خود پیروز خواهد شد، ارسال کرد.

SEC در دسامبر 2020 از این شرکت شکایت کرد و آن و مدیران آن را به فروش اوراق بهادار ثبت نشده متهم کرد.

این پرونده بیش از دو سال به طول انجامید. با این حال، نتیجه آن می تواند نقطه عطفی برای کل صنعت کریپتو در ایالات متحده باشد.

هوگان: «این یک نبرد حقوقی ظریف است که آینده «کریپتو» آنطور که می‌دانیم ممکن است به آن بستگی داشته باشد. گفت.

XRP غیرمتمرکز است (یا اینطور است؟)

ریپل استدلال می‌کرد که باید یک «قرارداد» وجود داشته باشد تا چیزی به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته شود. این توسط تست Howey که استدلال SEC به آن بستگی دارد، تصریح شده است.

با این حال، هوگان خاطرنشان کرد که آژانس موارد متعددی را ذکر کرده است که در آن توافق نامه رسمی کتبی وجود نداشته است. علاوه بر این، در مواردی که “قرارداد سرمایه گذاری” وجود نداشته است، موفقیت هایی داشته است.

این خبر خوبی برای ریپل نیست.

هوگان معتقد است که در گزارشات ریپل به اندازه کافی وجود دارد تا قاضی دادگاه به نفع خود رای دهد. او افزود که این بر یک چیز استوار است – تمرکززدایی.

خریدهای سنتی نیاز به قرارداد دارند زیرا نهادهای متمرکز آنها را می سازند. هوگان استدلال کرد که به همین دلیل است که آنها پرونده های خود را به SEC باختند. وی پیش از این گفت: از نظر تاریخی، فروش اوراق بهادار از فروشندگان متمرکز است.

تفاوت در کریپتو این است که خرید کریپتو منطقی است، زیرا غیرمتمرکز است. هیچ کس مالک “شبکه” نیست. و بنابراین منطقی است که کسی XRP را به عنوان سرمایه گذاری بدون داشتن قرارداد با کسی خریداری کند. این عامل اصلی تمایز است.»

اگر قاضی این فناوری را درک کند، “ریپل در این موضوع پیروز خواهد شد.”

Ripple Use Cases Argument بهتری است

با این حال، یک استدلال متقابل می تواند این باشد که XRP متمرکز است زیرا توسط ریپل کنترل می شود. شرکت فین‌تک حدود نیمی از کل عرضه توکن‌های XRP را در خود نگه داشته است سپردن و آنها را طبق برنامه خود منتشر می کند.

این با عرضه بیت کوین که توسط مکانیزم اثبات کار کنترل می شود یا اتریوم که با اجماع اثبات سهام صادر می شود متفاوت است.

با در نظر گرفتن این موضوع، موارد استفاده ریپل ممکن است استدلال بهتری برای اینکه چرا برنده خواهد شد. XRP Ledger توسط بانک ها و موسسات مالی در سراسر جهان استفاده می شود. بنابراین، XRP اساسا یک سیستم پرداخت برون مرزی است، نه یک امنیت.

قیمت Ripple XRP در نمودار USD توسط BeInCrypto

XRP در روز 4% افزایش یافته و در زمان نوشتن به 0.525 دلار رسیده است.

The post وکیل کریپتو پیش‌بینی می‌کند که Ripple در پرونده SEC در مورد عدم تمرکز برنده خواهد شد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *