بیت کوین (BTC) 2.5 درصد کاهش یافته و نقدینگی ارزهای دیجیتال به پایان رسیده است تقریبا 140 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته اما چرا تاجران همچنان حریص هستند؟

خرس‌ها از بازار ارزهای دیجیتال پیشی گرفته‌اند، زیرا بیت‌کوین نزدیک به 2.5 درصد کاهش یافته و به 28600 دلار رسیده است. در حالی که قیمت بیت کوین و آلت کوین های اصلی کاهش یافته است، احساسات بازار داستان متفاوتی برای گفتن دارد.

معامله گران با وجود انحلال ها حریص هستند

در زمان نگارش، شاخص ترس و طمع کریپتو در 63 امتیاز قرار دارد که نشان دهنده احساسات حریصانه در بازار است. Alternative.me شاخص را با تجزیه و تحلیل احساسات و عواطف موجود در بازار از طریق منابع متعدد اندازه گیری می کند.

منبع: Alternative.me

اما در مقابل، حرکت نزولی در بازار 136.85 میلیون دلار معاملات را در 24 ساعت گذشته منحل کرده است. به گفته Coinglass، 32738 معامله گر با انحلال مواجه شدند، در حالی که صرافی OKX یک معامله به ارزش 5.62 میلیون دلار را منحل کرد.

از مجموع انحلال ها، 78.3٪ موقعیت های خرید به ارزش حدود 107.17 میلیون دلار بودند.

داده های انحلال ارزهای دیجیتال از Coinglass
منبع: کوینگلاس

تسهیل کمی به دلیل سقوط بانکی

بحران بانکی ایالات متحده چهاردهمین بانک بزرگ این کشور – First Republic Bank – را نابود کرده است. مطابق با رویترزJPMorgan Chase & Co دارایی ها و بدهی های خاصی از بانک First Republic را به دست آورده است.

امروز 84 شعبه این بانک به عنوان شعب جی پی مورگان بازگشایی می شوند.

اینفلوئنسر رمزنگاری هیتش Malviya معتقد است که به دلیل بحران بانکی ایالات متحده، امکان تسهیل کمی وجود دارد. او به BeInCrypto گفت:

بانک First Republic اخیراً سقوط کرده است و بحران بانکی ایالات متحده را بدتر کرده است. امکان کاهش کمی از طریق گردش اضافی فیات وجود دارد. این باعث می‌شود مردم برای مدت طولانی در بازار بمانند، زیرا پول جدید در گردش می‌تواند در کوتاه‌مدت بیت‌کوین را افزایش دهد.

پس از سقوط بانک های بزرگی مانند بانک سیلیکون ولی، فدرال رزرو (فدرال رزرو) 300 میلیون دلار برای نجات سیستم بانکی تزریق کرد. همچنین انتظار می رود فدرال رزرو از ماه جولای افزایش نرخ بهره خود را متوقف کند.

رابرت رایش، استاد سیاست عمومی، معتقد است: «معقول این است که فدرال رزرو افزایش نرخ بهره را به اندازه کافی متوقف کند تا سیستم مالی آرام شود. علاوه بر این، تورم در حال کاهش است، البته به کندی. بنابراین دلیلی وجود ندارد که خطر ناآرامی مالی بیشتری را به خطر بیندازیم.»

در مورد انحلال ارزهای دیجیتال یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست انحلال کریپتو به 140 میلیون دلار رسید، اما معامله گران حریص می مانند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *