گزارش‌های Architect Partners نشان می‌دهد که ادغام‌ها و اکتساب‌ها (M&A) در سه ماهه اول 2023 به بالاترین حد خود رسیده است. آیا شرکت‌های ارز دیجیتال به دنبال خروج هستند؟

به گزارش بلومبرگ مقالهدر سه ماهه اول سال 2023، 54 تراکنش مربوط به معاملات M&A کریپتو انجام شد. این مقاله به داده‌های Architect Partners، یک شرکت مشاوره M&A اشاره می‌کند.

M&A کریپتو از رکورد قبلی 53 معامله از سه ماهه چهارم 2021 فراتر رفت، زمانی که بیت کوین به بالاترین رقم تاریخ 69000 دلار رسید.

منبع: بلومبرگ

شرکت‌های رمزنگاری به عنوان خروجی به M&A متوسل می‌شوند؟

مایکل اش، رئیس بانکداری سرمایه‌گذاری گلکسی دیجیتال، می‌گوید: «شرکت‌هایی که می‌توانستند در بازار صعودی سرمایه خود را افزایش دهند، اکنون انجام این کار دشوار است و به عنوان خروجی به M&A روی می‌آورند.»

آماری مبنی بر اینکه تقریباً 65 درصد از ادغام‌ها و ادغام‌ها در سه ماهه گذشته توسط یک شرکت رمزنگاری که دیگری را خریداری می‌کرد، آغاز شد، که در گزارش معمار ذکر شد، می‌تواند به طور بالقوه نظر Ashe را تقویت کند.

این گزارش همچنین نشان داد که تامین مالی خصوصی کریپتو از 12 میلیارد دلار در سه ماهه اول 2022 به 3 میلیارد دلار در سه ماهه قبل کاهش یافته است.
با این وجود، با افزایش 80 درصدی قیمت بیت کوین در سال 2023، افزایش مشابهی در تعداد معاملات سرمایه گذاران مخاطره آمیز ارزهای دیجیتال وجود داشته است.

BeInCrypto قبلا گزارش داده بود که تعداد معاملات مالی بسته شده به 439 در سه ماهه اول 2023 در مقایسه با 366 در سه ماهه چهارم 2022 افزایش یافته است.

در مورد M&A کریپتو یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post آیا شرکت‌های رمزنگاری خود را به دلیل نداشتن سرمایه خطرپذیر می‌فروشند؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *