نوسانات بازار کریپتو پس از یک رکود گسترده و بهبود متعاقب آن برای دارایی های دیجیتال بازگشته است.

بازارهای کریپتو در اواخر معاملات در 26 آوریل 70 میلیارد دلار کاهش دادند. با این حال، آنها قبلاً در جلسه معاملات صبحگاهی آسیا در 27 آوریل شروع به بهبود کرده بودند.

شمع در ترخیص

بر اساس داده‌های Coinglass، در مجموع، بیش از 351 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته انحلال کل صورت گرفته است. علاوه بر این، حدود 73 درصد از آن در 12 ساعت گذشته به دلیل فروش وحشتناک رخ داده است.

پلتفرم تحلیلی گزارش داد که این بزرگترین دوره انحلال طولانی مدت در ماه گذشته بوده است.

ترخیص ارز دیجیتال – کوینگلاس

بازارهای کریپتو به سرعت بهبود می یابند

فروش گسترده باعث شد بیت کوین در یک ساعت یا بیشتر 7 درصد سقوط کند. در نتیجه قیمت بیت کوین ساعاتی پیش به حدود 27690 دلار کاهش یافت.

علاوه بر این، 173 میلیون دلار نقدینگی بیت کوین در 24 ساعت گذشته وجود داشته است. این حدود نیمی از کل انحلال ها را نشان می دهد. حدود 78 میلیون دلار در لانگ و 58 میلیون دلار در موقعیت های کوتاه تنها در 12 ساعت نقد شد.

با این حال، بیت کوین تقریباً 5 درصد از آن نزول بهبود یافته است و دوباره در زمان نگارش این مقاله به بالای 29000 دلار رسیده است. در نتیجه، نقدینگی بیت کوین در چهار ساعت گذشته از زمان فروش وحشتناک به تنها ۲۲ میلیون دلار کاهش یافته است.

BTC/USD 1 روز - نوسانات بازار BeInCrypto Crypto - 24 ساعت
BTC/USD 1 روز – BeInCrypto

هشدار کاذب Crypto Selloff

ممکن است یک هشدار از سوی شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Arkham Intelligence، این فروش را تسریع کرده باشد. در 26 آوریل، در توییتی هشدار داد که دولت ایالات متحده و کیف پول های Mt.Gox تراکنش های فعالی دارند.

سپس این مورد در رسانه های اجتماعی کریپتو به اشتراک گذاشته شد که منجر به فروش وحشتناک شد. معامله گران اسکیت فکر می کردند که انبار بیت کوین که دولت در کیف پول Mt.Gox نگهداری می کند در شرف انحلال است.

وقتی Arkham فاش کرد که این یک زنگ خطر اشتباه است، وحشت فروکش کرد و بازارهای ارزهای دیجیتال شروع به بهبود کردند.

با این حال، ناظران صنعت خاطرنشان کرده اند که مرحله ای فرا می رسد که دولت ایالات متحده این کیف پول Mt.Gox را نقد می کند. مایلز دویچر، تحلیلگر DeFi نظر داد:

«امروز یک زنگ خطر اشتباه بود. اما در مقطعی در آینده نزدیک، دولت ایالات متحده + کوه Gox بیت کوین قرار است حرکت کند. برای زمانی که این کار را کرد آماده باشید.»

او نظر داد که دولت فقط باید بیت کوین را حفظ کند. او پیش از این ادامه داد: «مطمئن نیستم چرا می‌خواهند پول سنگین را به یک شیت‌کوین در حال کاهش (USD) بفروشند.

کار هوشمندانه این است که بیت کوین بیشتری انباشته کنیم و پس از خراب کردن همه چیز در سال 1971، مجدداً (نوعی) استانداردهای پولی را معرفی کنیم.

تخلیه وحشت و پمپاژ نوسانات بازار کریپتو را در فازی نسبتاً آرام افزایش داد.

پست افزایش نوسانات بازار کریپتو در میان 350 میلیون دلار انحلال، اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *