تعداد زیادی از قراردادهای آپشن اتریوم به زودی منقضی می‌شوند، اما آیا قیمت اتریوم و بازارهای کریپتو را تحت تأثیر قرار می‌دهند؟

معامله گران مشتقات کریپتو اخیراً به گزینه های اتریوم بیشتری نسبت به بیت کوین پرداخته اند. در نتیجه، حدود 217000 قرارداد اتریوم آپشن در شرف منقضی شدن است.

علاوه بر این، آنها حداکثر نقطه درد 1950 دلار و ارزش تصوری 4.2 میلیارد دلار دارند.

بیشترین نقطه درد قیمت اعتصاب با بازترین قراردادهای اتریوم است. علاوه بر این، قیمتی است که دارایی در زمان انقضا باعث زیان مالی برای بیشترین تعداد دارندگان قرارداد می شود.

همچنین بسیار نزدیک به قیمتی است که اتریوم در حال حاضر با آن معامله می‌کند.

گزینه‌ها به سفته‌بازان اجازه می‌دهند تا اتریوم را با قیمتی خاص، یعنی همان قیمت اعتصابی، با «گزینه» برای فروش در هر زمان بخرند یا بفروشند. آنها نسبت به قراردادهای آتی که دارای تاریخ انقضا ثابت هستند، انعطاف پذیرتر هستند.

گزینه های اتریوم نزولی است

نسبت put/call برای گزینه های اتریوم 0.83 است و هر چیزی بالاتر از 0.7 به 1 به طور کلی است. در نظر گرفته شده نزولی

نسبت put/call با تقسیم تعداد قراردادهای فروش (کوتاه) معامله شده بر تعداد قراردادهای تماس (بلند) محاسبه می شود. ارزش‌های بالاتر از 0.7 یا 1 نزولی هستند زیرا معامله‌گران بیشتری قراردادهای کوتاه می‌خرند تا لانگ.

OI گزینه های اتریوم – توییتر/@greekslive

علاوه بر این، حدود 25000 قرارداد اختیار بیت کوین نیز به زودی منقضی می شود. طبق گفته‌ها، اینها حداکثر 29000 دلار و ارزش واقعی آن 0.72 میلیارد دلار هستند. یونانی ها زندگی می کنند.

نسبت put/call برای گزینه های BTC 0.7 است که به طور کلی خنثی در نظر گرفته می شود.

بنابراین، نسبت‌های فعلی به‌طور قاطع به هیچ جهتی متمایل نیستند، بنابراین تأثیر بازار باید در زمان منقضی شدن آنها حداقل باشد.

کاهش قیمت ETH

کیف پول‌های Kraken بخش بزرگی از ETH سهامدار را طی یک روز گذشته برداشت کرده‌اند. این حرکت برای اتریوم نزولی بوده است، که شروع به عقب نشینی از بالاترین سطح یازده ماهه خود کرده است.

قیمت ETH نسبت به بالاترین حد خود در سال 2023 در 17 آوریل 8.5٪ کاهش یافته است. آنها در روز با قیمت 1947 دلار در زمان نگارش مقاله معامله می شوند.

قیمت ETH 1 هفته - BeInCrypto
قیمت ETH 1 هفته – BeInCrypto

مقاومت در 2100 دلار برای غلبه بر آن بسیار قوی بوده است و بازارها در انتظار اصلاح هستند. جنبه‌های منفی دیگر می‌تواند شاهد پشتیبانی ETH در منطقه قیمتی 1850 دلار باشد.

پست آیا بازارهای کریپتو به 4.2 میلیارد دلار در گزینه های اتریوم در حال انقضا واکنش نشان خواهند داد؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *