را دولت کره جنوبی در حال کار بر روی مقررات ارزهای دیجیتال است و شهروندان هنگ کنگ به دلیل افزایش کلاهبرداری های رمزنگاری خواستار حمایت هستند.

امسال، دولت‌ها در سراسر جهان به دنبال اجرای چارچوب‌های نظارتی برای مقررات ارزهای دیجیتال هستند. در حالی که برخی از دولت‌ها سرکوب را آغاز کرده‌اند، برخی دیگر از کریپتوها با قوانین و دستورالعمل‌های مناسب استقبال می‌کنند.

ذینفعان صنعت کره جنوبی به دولت در مورد مقررات رمزنگاری مشاوره می دهند

بر اساس فایننشال تایمزYulchon، شرکت حقوقی کره جنوبی با تخصص در کلاس دارایی های دیجیتال، به دولت کمک می کند تا “نظارت بر بخش پررونق ارزهای دیجیتال کشور را تشدید کند.”

شهروندان کره جنوبی به شدت در معرض طبقه دارایی های رمزنگاری هستند. بیش از 13 درصد از حجم معاملات جهانی بیت کوین از وون کره می آید. اما، شهروندان نیز قربانی کلاهبرداری های مختلف رمزنگاری شده اند.

Do Kwon کره جنوبی، بنیانگذار اکوسیستم Terra Luna، مسئول سوق دادن این صنعت به سمت زمستان کریپتو در سال گذشته بود. تخمین زده می شود که حدود 200000 کره جنوبی در Kwon’s TerraUSD سرمایه گذاری کرده اند.

ماه گذشته، مقامات، مدیران Coinone را به ظن دریافت رشوه برای فهرست توکن ها دستگیر کردند. قاضی با نگرانی از اینکه مدیران اجرایی مانند کوون از کشور فرار کنند، حکم بازداشت صادر کرد.

در ژوئن 2022، صرافی‌های کره جنوبی اتحاد تبادل دارایی دیجیتال (DAXA) را پس از فروپاشی آزمایشگاه Terraform افتتاح کردند. Yulchon با دستورالعمل های دقیق به DAXA کمک می کند، و در نهایت، DAXA به دولت در مورد مقررات مشاوره می دهد.

DAXA شامل صرافی های رمزنگاری مانند Upbit، Bithumb، Coinone، Korbit و Gopax است.

لایحه نظارتی کریپتو

ماه گذشته، BeInCrypto گزارش داد که لایحه ارز دیجیتال کره جنوبی اولین مرحله بررسی را از مجلس ملی پاک کرده است. انتظار می رود این لایحه در سال جاری به قانون تبدیل شود.

کیم ایک هیون، یکی از شرکای یولچون، می گوید:

“کره جنوبی در ایجاد چارچوب نظارتی فعال تر می شود – اما این لوایح باید به سرعت تصویب شود تا از سرمایه گذاران محافظت شود.”

هنگ کنگ در حالی که رویای تبدیل شدن به هاب رمزنگاری را در سر می پروراند با کلاهبرداران مبارزه می کند

هنگ کنگ به دلیل موضع اخیر خود در زمینه رمزنگاری دوستانه، با چشم انداز خود مبنی بر تبدیل شدن به هاب رمزنگاری، سرفصل خبرها بوده است. اما اکنون نگرانی در مورد ایجاد تعادل بین اولویت های حمایت از سرمایه گذاران و حمایت از نوآوری وجود دارد.

به گفته یکی دیگر از FT گزارشتعداد کلاهبرداری های مرتبط با رمزنگاری در هنگ کنگ در سال گذشته در مقایسه با سال قبل از 2021، 67 درصد افزایش یافته است. کلاهبرداران کریپتو در سال 2022 کلاهبرداری هایی به ارزش 1.7 میلیارد دلار هنگ کنگ (217 میلیون دلار) انجام دادند.

از این رو، وکلای هنگ‌کنگ در حال همکاری با تنظیم‌کننده‌ها برای محافظت بهتر از سرمایه‌گذاران کریپتو هستند به گونه‌ای که به نوآوری آسیبی وارد نشود.

در مورد این مقاله یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید ما را بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post کره جنوبی قوانین کریپتو را تشدید کرد زیرا هنگ کنگ به دنبال حمایت است اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *