در این ماه، بحران بالقوه سقف بدهی ایالات متحده بر بازارهای ارزهای دیجیتال ظاهر شده است. با این حال، علیرغم انقباض خفیف، نهنگ‌های کریپتو آلتکوین‌های خاصی را خریداری کرده‌اند.

سکه های Mega Cap Layer-1 با کاهش 9 درصدی ارزش بازار ارزهای دیجیتال در می 2023 ضربه قابل توجهی خوردند. در پاسخ، به نظر می رسد نهنگ های کریپتو توجه خود را به بازارهای آلت کوین تغییر داده اند.

داده های زنجیره ای نشان می دهد که نهنگ ها اخیراً ارزهای رمزنگاری شده مانند AGIX، MATIC و RNDR را خریداری کرده اند.

آیا این انباشت نهنگ باعث افزایش سرعت این آلتکوین ها قبل از ژوئن 2023 می شود؟

نهنگ های AGIX هیپ هوش مصنوعی را ادامه می دهند

SingularityNET (AGIX) برای اولین بار در طول رونق هوش مصنوعی ناشی از ظهور ChatGPT در اوایل سال 2023 توجه رسانه های اصلی را به خود جلب کرد. در حالی که به نظر می رسد اکثر توکن های AI که در ژانویه 2023 افزایش یافتند محو شده اند، نمی توان در مورد AGIX چنین گفت.

بین 11 تا 25 می، نهنگ‌هایی که موجودی بین یک میلیون تا 10 میلیون توکن AGIX دارند، تجمع قابل توجهی دارند. نمودار زیر نشان می دهد که چگونه آنها 7 میلیون AGIX دیگر را در آن دوره به موجودی خود اضافه کردند.

قیمت SingularityNET (AGIX) در مقابل موجودی کیف پول کریپتو والز. می 2023. منبع: مقدس

با قیمت فعلی بازار 0.26 دلار، توکن های جدید اضافه شده نزدیک به 1.82 میلیون دلار ارزش دارند. به طور قابل توجهی، این گروه از نهنگ ها 65٪ از کل عرضه AGIX در گردش را تشکیل می دهند.

این نشان می‌دهد که اگر به خرید ادامه دهند، تقریباً می‌توانند به تنهایی باعث افزایش قیمت AGIX دیگری شوند.

نهنگ‌های کریپتو در چند ضلعی اعتماد به نفس خود را به دست می‌آورند (MATIC)

قیمت چند ضلعی (MATIC) با کاهش 17 درصدی در 12 روز معاملاتی اول شروع سختی در ماه می 2023 داشت. با این حال، از زمانی که در 11 می به پایین ترین سطح محلی 0.83 دلار رسید، MATIC موفق شد تا 25 می 7 درصد سود را پس بگیرد.

افزایش سهام DeFi و فعالیت های صعودی از سوی سرمایه گذاران نهنگ نقش مهمی در بهبود اخیر قیمت MATIC ایفا کرده است.

به طور خاص، به نظر می‌رسد که گروه نهنگ‌هایی که موجودی بین 1 تا 100 میلیون MATIC دارند، مأموریت بازیابی را هدایت می‌کنند.

همانطور که در زیر مشاهده می کنید، آنها 11.4 میلیون توکن MATIC دیگر را به ارزش تقریبی 10.5 میلیون دلار بین 16 تا 25 می خریداری کردند.

قیمت چند ضلعی (MATIC) در مقابل موجودی کیف پول کریپتو والز
قیمت چند ضلعی (MATIC) در مقابل موجودی کیف پول کریپتو والز. می 2023. منبع: مقدس

کاملاً قابل توجه است، مقدس نمودار بالا چگونگی افزایش قیمت MATIC را هنگامی که نهنگ ها در حدود 16 می شروع به خرید کردند، نشان می دهد.

بنابراین، اگر این روند ادامه پیدا کند، دارندگان چند ضلعی (MATIC) می توانند انتظار داشته باشند که روند صعودی قیمت به یک رالی طولانی مدت تبدیل شود.

سرمایه گذاران بزرگ همچنان به توکن رندر (RNDR) چشم دوخته اند

شبیه به SingularityNET (AGIX)، رندر (RNDR) برای اولین بار در رادار رسانه های اصلی در طول فصل تبلیغات هوش مصنوعی در ژانویه 2023 ظاهر شد.

مانند AGIX، رندر به تثبیت دستاوردهای اولیه سال 2023 خود با شروع مناسب در سه ماهه دوم ادامه داده است. جای تعجب نیست که توکن RNDR همچنان توجه سرمایه گذاران استراتژیک نهنگ را به خود جلب می کند.

نمودار زیر نشان می‌دهد که چگونه نهنگ‌های کریپتو با 100000 تا یک میلیون توکن RNDR از 17 می شروع به خرید مجدد کرده‌اند. بین 17 تا 25 می، آنها 5.9 میلیون RNDR به موجودی کیف پول خود اضافه کردند.

قیمت رندر (RNDR) در مقابل موجودی کیف پول کریپتو ویلز.
قیمت رندر (RNDR) در مقابل موجودی کیف پول کریپتو ویلز. آوریل 2023. منبع: مقدس

توکن های جدید اضافه شده با قیمت فعلی بازار تقریباً 16.7 میلیون دلار ارزش دارند. قابل ذکر است که این امر به سوق دادن RNDR به اوج جدید 2.67 دلاری در سال 2023 از 25 می کمک کرده است و سود YTD آن را به 575٪ قابل توجه رسانده است.

اگر این نهنگ‌های رمزارز استراتژیک به خرید خود ادامه دهند، RNDR احتمالاً در ژوئن 2023 به روند صعودی خود در سال 2023 ادامه خواهد داد.

نهنگ‌های کریپتو به دلیل قدرت مالی نامتناسب و حجم نقدینگی که ارائه می‌کنند، برای دوام هر اکوسیستم بلاک‌چینی حیاتی هستند.

علاوه بر این، سرمایه‌گذاران خرد اغلب به دنبال بازتاب فعالیت‌های تجاری نهنگ‌ها هستند و تأثیر آن‌ها بر قیمت دارایی اصلی را تقویت می‌کنند.

از این رو، نیازی به گفتن نیست که سرمایه گذاران استراتژیک با نزدیک شدن به پایان ماه می 2023، آلتکوین های ذکر شده در بالا را زیر نظر خواهند داشت.

پست نهنگ های کریپتو این هفته این آلت کوین ها را می خرند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *