پس از شروع آهسته ماه آوریل، موفقیت ارتقاء Shappela اتریوم، علاقه سرمایه گذاران را در سراسر صنعت کریپتو برانگیخت. با نزدیک شدن به ماه مه، به نظر می رسد نهنگ های کریپتو در حال اتخاذ موقعیت های صعودی در مورد آلتکوین های خاص هستند.

ارزهای رمزنگاری شده مانند Cardano (ADA)، Render (RNDR)، Chiliz (CHZ) و Litecoin (LTC) اخیراً سرمایه‌گذاری قابل توجهی را از سوی سرمایه‌گذاران نهادی بزرگ جذب کرده‌اند. اگر روندهای تاریخی قابل پیش بینی باشد، این آلت کوین ها می توانند در ماه مه 2023 برای قیمت های صعودی تنظیم شوند.

نهنگ های کاردانو علیرغم دستاوردهای اخیر دو برابر می شوند

کاردانو ماه آوریل را قوی آغاز کرد و در 18 آوریل به اوج جدید 0.46 دلار در سال 2023 رسید. داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که نهنگ‌های کریپتو در حال خرید این نزول هستند تا در رالی دیگر Cardano در ماه مه قرار بگیرند.

نمودار Santiment زیر نشان می‌دهد که چگونه خوشه نهنگ‌هایی که 100 میلیون واحد و بالاتر از سکه‌های ADA را در خود جای داده‌اند، در هفته گذشته افت خرید کرده‌اند.

خط قرمز نشان می‌دهد که نهنگ‌ها از زمان کاهش بازار قبلی در اواسط ماه مارس، خرید خود را آغاز کرده‌اند. با این حال، آنها انباشت را بین 18 آوریل و 27 آوریل با افزودن 620 میلیون سکه ADA تشدید کردند.

قیمت Cardano (ADA) در مقابل موجودی کیف پول کریپتو ویلز. آوریل 2023. منبع: مقدس

سکه های ADA که به تازگی اضافه شده اند، نزدیک به 254 میلیون دلار در بازار فعلی 0.41 دلار ارزش دارند. قابل توجه، الگوهای خرید/فروش قبلی این نهنگ‌ها با اقدامات قیمت کاردانو ارتباط نزدیکی دارد. اگر این روند در ماه مه تکرار شود، دارندگان ADA می توانند انتظار افزایش قیمت قابل توجهی داشته باشند.

سرمایه گذاران بزرگ به توکن رندر (RNDR) چشم دوخته اند

رندر (RNDR) برای اولین بار در رادار رسانه اصلی در طول فصل تبلیغات هوش مصنوعی در ژانویه سال جاری ظاهر شد. این رویداد شاهد بود که بسیاری از پروژه‌های بلاک چین بر موج محبوبیت فزاینده ChatGPT برای ارائه سودهای سه رقمی سوار شدند.

در حالی که بسیاری از توکن‌های هوش مصنوعی دیگر در ابهام نسبی قرار گرفته‌اند، Render به تثبیت شروع قدرتمند خود در سه ماهه دوم سال 2023 ادامه داده است.

نمودار زیر نشان می‌دهد که نهنگ‌های کریپتو که ۱۰۰ تا ده میلیون توکن RNDR دارند چگونه از ۱۲ فوریه در حال جمع‌آوری و HODLing بوده‌اند.

بسیار قابل توجه است، حتی زمانی که قیمت RNDR با 50 درصد افزایش در اواسط مارس، نهنگ ها به HODL ثابت ادامه دادند.

قیمت رندر (RNDR) در مقابل موجودی کیف پول کریپتو ویلز.  آوریل 2023.
قیمت رندر (RNDR) در مقابل موجودی کیف پول کریپتو ویلز. آوریل 2023. منبع: سنآنها ترسیده اند

علاوه بر این، نهنگ‌ها اخیراً هفت میلیون سکه دیگر به ارزش تقریباً 15 میلیون دلار بین 9 آوریل تا 27 آوریل به دست آوردند. این امر ناگزیر RNDR را به اوج جدید 2.50 دلاری در 28 آوریل در سال 2023 سوق داد و سود سالانه آن را به میزان قابل توجهی رساند. 515%

اگر نهنگ‌های رمزارز استراتژیک به خرید خود ادامه دهند، RNDR احتمالاً در ماه می به یک سری بالاترین قیمت‌ها خواهد رسید.

نهنگ های چیلیز (CHZ) به بازی برگشتند

Chiliz توکن بومی است که اکوسیستم ورزشی و سرگرمی بلاک چین Socias را تقویت می کند. در حالی که جامعه جهانی فوتبال خود را برای تابستانی از فعالیت های ورزشی شدید آماده می کند، CHZ در این هفته 16 درصد افزایش قیمت داشته است.

جالب است که داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که نهنگ‌های رمزنگاری شده نیز می‌خواهند وارد عمل شوند.

خط زرد در نمودار زیر، سرمایه‌گذاران نهنگ را نشان می‌دهد که 1.10 میلیارد توکن CHZ بین 9 تا 28 آوریل به دست آورده‌اند.

موجودی کیف پول نهنگ کریپتو چیلیز (CHZ).  آوریل 2023.
موجودی کیف پول نهنگ کریپتو چیلیز (CHZ). آوریل 2023. منبع: مقدس

با قیمت فعلی بازار 0.13 دلار، نهنگ ها نزدیک به 143 میلیون دلار در اکوسیستم CHZ سرمایه گذاری کرده اند. با افزایش نقدینگی و فشار تقاضای انباشته شده توسط نهنگ ها، چیلیز احتمالاً عملکرد مثبتی را در ماه می ارائه خواهد کرد.

نهنگ های لایت کوین قبل از هاوینگ آینده جمع می شوند

رویداد نصف شدن بعدی در شبکه Litecoin (LTC) کمتر از 100 روز دیگر است. در این رویداد تعداد جوایز بلاک صادر شده برای ماینرها به نصف کاهش می یابد. اثر کاهش تورم نصف کردن، فشار صعودی بر قیمت LTC در ماه‌های آینده خواهد داشت.

برای پیشبرد دستاوردهای بالقوه این رویداد مهم، نهنگ های کریپتو این هفته روی LTC شرط بندی کرده اند. بین 20 و 28 آوریل، گروه نهنگ هایی که 100000 تا یک میلیون LTC را در خود جای داده بودند، 4.53 میلیون دیگر به موجودی خود اضافه کردند.

قیمت لایت کوین (LTC) در مقابل موجودی کیف پول کریپتو ویلز.  آوریل 2023.
قیمت لایت کوین (LTC) در مقابل موجودی کیف پول کریپتو ویلز. آوریل 2023. منبع: مقدس

این تجمع ناگهانی در بین نهنگ ها باعث افزایش 6 درصدی قیمت شده است که اکنون LTC 90 دلار را مجدداً آزمایش کرده است. اما اگر سرمایه‌گذاران بزرگ به خرید ادامه دهند، در ماه مه، اقدامات صعودی‌تر قیمت ممکن است اتفاق بیفتد.

نهنگ‌های کریپتو به دلیل سرمایه زیادی که کنترل می‌کنند، به طور قابل توجهی بر بازارهای ارزهای دیجیتال تأثیر می‌گذارند. به این ترتیب، انباشت آنها می تواند به سرمایه گذاران دیگر نشان دهد که دارایی کمتر از ارزش گذاری شده است، و آنها ممکن است با خرید از آن پیروی کنند. این در نهایت می تواند قیمت را افزایش دهد.

از این رو، سرمایه گذاران استراتژیک باید با نزدیک شدن به ماه می، الگوهای خرید و فروش نهنگ ها را زیر نظر داشته باشند.

پست آنچه نهنگ‌های رمزنگاری برای سودهای بالقوه در می 2023 می‌خرند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *