نهنگ‌های کریپتو در طول ماه گذشته فعال بوده‌اند، اما چه دارایی‌هایی را خرید و فروش کرده‌اند؟

در 10 آوریل، ثور هارتویگسن، محقق امور مالی غیرمتمرکز، به‌روزرسانی‌ای را درباره نهنگ‌های کریپتو و فعالیت‌های آن‌ها منتشر کرد.

او به چندین حرکت بزرگ توسط شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و نهنگ‌های کریپتو در ماه گذشته اشاره کرد.

صندوق سرمایه گذاری Arca در 30 روز گذشته بیش از 4 میلیون دلار DYDX خریداری کرد. همچنین بر روی توکن های GNS به ارزش 350000 دلار از شبکه Gains بارگیری شد.

با این حال، این صندوق 3.5 میلیون دلار توکن صرافی غیرمتمرکز GMX را فروخت. از مقادیر زیادی که در اوایل سال جاری خریداری شده بود سود می برد. Arca هنوز 1.6 میلیون دلار در GMX به همراه بزرگترین دارایی های خود USDT و DYDX دارد.

لیدو توسط نهنگ های کریپتو ریخته شد

نهنگ‌های کریپتو منفرد مانند آرتور هیز، مدیرعامل سابق BitMEX نیز مشغول بوده‌اند. هیز کل کیف 758000 لیدو (LDO) خود را به ارزش 1.9 میلیون دلار به قیمت 2.42 دلار تخلیه کرد.

“به ظاهر آرتور LDO را در طول سال 2022 با قیمت متوسط ​​2.53 دلار به دست آورد.” گزارش شده است هارتویگسن LDO در حال حاضر با قیمت 2.46 دلار معامله می شود.

نمودار قیمت Lido DAO LDO توسط BeInCrypto

طبق گزارش ها، شرکت VC Dragonfly Capital نیز در ماه مارس دارایی های خود را فروخت. این شرکت 12 میلیون توکن LDO در جولای 2022 دریافت کرد و آنها بیکار نشسته اند.

طبق تحقیقات هارتویگسن، این شرکت تقریباً نیمی از ذخیره LDO خود را در سه هفته اول مارس به OKX منتقل کرد. Dragonfly Capital هنوز حدود 21 میلیون توکن LDO را در اختیار دارد، بنابراین می‌تواند بر تحرکات بازار بسیار تأثیرگذار باشد.

Wintermute در ماه آوریل 2.5 میلیون LDO به ارزش 6 میلیون دلار خریداری کرد. او خاطرنشان کرد: “احتمالاً اینها برای اهداف بازارسازی بوده است، زیرا کیف پول به طور منظم LDO را به CEX های مختلف ارسال می کند.”

نهنگ کریپتو اندرو کانگ روی توکن ARB Arbitrum سرمایه گذاری کرده است. طبق کیف پول خود، کانگ 800000 ARB در 4 آوریل به قیمت 1.25 دلار و 1.5 میلیون ARB در 5 آوریل با قیمت 1.23 دلار خریداری کرد.

صندوق سرمایه گذاری GoldenTree در اواخر ماه مارس 5 میلیون سوشی به بایننس منتقل کرد. طبق این تحقیق، اینها به طور بالقوه به قیمت 1.04 دلار فروخته شدند. جمهوری کپیتال همچنین 24.5 میلیون MATIC به ارزش 27 میلیون دلار در اواسط ماه مارس به کوین بیس منتقل کرد تا برای فروش احتمالی آماده شود.

ارزش بازار کریپتو به بالاترین حد 10 ماهه رسید

بر اساس گزارش CoinGecko، کل سرمایه 4.5 درصد در روز افزایش یافته و به 1.28 تریلیون دلار رسیده است. بالاترین رقمی است که طی ده ماه گذشته بوده است. در حال حاضر سقف کل در سال جاری تا کنون 54 درصد افزایش یافته است.

نمودار ارزش بازار ارز رمزنگاری شده توسط CoinMarketCap
نمودار ارزش بازار ارزهای دیجیتال توسط CoinMarketCap

با این وجود، هنوز 58 درصد از بالاترین رکورد خود در نوامبر 2021 یعنی کمی بیش از 3 تریلیون دلار کاهش یافته است.

بیت کوین پیشتاز سودهای امروزی است و برای اولین بار از ژوئن 2022 به بالای 30000 دلار رسید.

The post نهنگ‌های کریپتو اخیراً چه چیزی را خرید و فروش کرده‌اند؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *