بازارهای کریپتو در ماه می با انتشار گزارش‌هایی مبنی بر مشکلات احتمالی سقف بدهی ایالات متحده در بازارهای جهانی سرمایه، شروعی آرام داشتند. علیرغم احساسات تیره بازار، نهنگ‌های کریپتو موقعیت‌های صعودی را در مورد آلت‌کوین‌های خاص اتخاذ کرده‌اند.

نهنگ‌های کریپتو در هفته‌های اخیر سرمایه‌گذاری‌های استراتژیک روی ارزهای رمزپایه مانند Arbitrum، HEX و MASK انجام داده‌اند. بر اساس روندهای تاریخی، این آلتکوین ها در ماه می 2023 به سودهای عظیمی دست خواهند یافت.

نهنگ های آربیتروم در حال غوطه ور شدن هستند

بین 14 آوریل و 11 می، قیمت Arbitrum (ARB) 35٪ کاهش یافت. اما جالب اینجاست که نهنگ هایی که موجودی یک میلیون تا 10 میلیون توکن ARB را در اختیار داشتند به خرید این دیپ ادامه دادند.

نمودار زیر نشان می دهد که چگونه آنها بین 13 آوریل تا 16 می 158 میلیون ARB دیگر به کیف پول خود اضافه کردند.

آربیتروم (ARB) – موجودی کیف پول نهنگ. می 2023. منبع: مقدس

با قیمت فعلی بازار 1.20 دلار، توکن های جدید اضافه شده نزدیک به 190 میلیون دلار ارزش دارند. این جنون انباشتگی در میان نهنگ‌ها می‌تواند پیش‌فرض اصلی برای اقدام صعودی‌تر قیمت Abritrum در ماه مه باشد.

نهنگ های کریپتو برای رالی بعدی HEX قرار گرفته اند

قبل از اصلاح قیمت 40 درصدی خود در ماه مه، توکن HEX به رهبری ریچارد هارت به جذب سرمایه گذاری از گروه استراتژیک نهنگ های رمزنگاری ادامه داده است.

داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که نهنگ‌های کریپتو با یک میلیون تا ۱۰۰ میلیون در حال حاضر برای یک رالی گاوی دیگر HEX در ماه می ۲۰۲۳ قرار گرفته‌اند.

نمودار Santiment زیر نشان می دهد که چگونه آنها بین 5 تا 16 می 400 میلیون توکن دیگر به ارزش نزدیک به 13 میلیون دلار به موجودی خود اضافه کردند.

HEX (HEX) موجودی کیف پول نهنگ.  می 2023.
HEX (HEX) موجودی کیف پول نهنگ. می 2023. منبع: مقدس

به طور قابل توجهی، نهنگ ها به خرید خود ادامه دادند، حتی زمانی که قیمت HEX در هفته گذشته 50 درصد افزایش یافت. اگر این روند ادامه پیدا کند، دارندگان HEX می توانند انتظار افزایش قیمت قابل توجهی را در روزهای آینده داشته باشند.

سرمایه گذاران بزرگ به ماسک نگاه می کنند

Mask Network یک پروتکل بلاک چین است که به کاربران اجازه می دهد پیام های رمزگذاری شده را از طریق توییتر و فیس بوک ارسال کنند. اساساً با افزودن یک لایه شبکه غیرمتمرکز در بالای اینترنت معمولی به عنوان یک پل عمل می کند.

توکن MASK بومی شبکه ماسک آلتکوین دیگری است که در هفته‌های اخیر در رادار سرمایه‌گذاران بزرگ ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. حتی با کاهش 15 درصدی قیمت MASK در ماه مه، نهنگ‌های کریپتو اعتماد خود را به چشم‌انداز قیمت آتی آن حفظ کرده‌اند.

نمودار زیر نشان می‌دهد که چگونه نهنگ‌های کریپتو با 100000 تا 1 میلیون MASK، 1.41 میلیون توکن دیگر از 7 می جمع‌آوری کرده‌اند.

ماسک شبکه (MASK) موجودی کیف پول نهنگ.  می 2023.
ماسک شبکه (MASK) موجودی کیف پول نهنگ. می 2023. منبع: مقدس

با ارزش فعلی بازار 3.9 دلار، توکن های جدید اضافه شده بیش از 5.5 میلیون دلار ارزش دارند. اگر این خوشه استراتژیک نهنگ‌های کریپتو به جنون انباشتگی خود ادامه دهد، می‌تواند MASK را به رشد بعدی خود سوق دهد، زمانی که احساسات بازار جهانی دوباره صعودی شود.

نهنگ ها سرمایه گذاران بزرگی هستند که حداقل 100000 دلار از یک ارز دیجیتال خاص را در اختیار دارند.

به دلیل قدرت مالی نامتناسب آنها، الگوهای خرید و فروش آنها می تواند به طور قابل توجهی بر قیمت دارایی تأثیر بگذارد.

از این رو، برای سرمایه گذاران استراتژیک مهم است که در ماه می 2023 به الگوهای خرید و فروش نهنگ ها توجه داشته باشند.

پست نهنگ‌های رمزنگاری شده در این هفته روی این آلت‌کوین‌ها بارگیری می‌شوند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *