روندهای اخیر نشان می دهد که حجم تراکنش های Dogecoin از نظر حجم تراکنش از ارزهای رمزپایه شناخته شده مانند بیت کوین و لایت کوین پیشی گرفته است.

در طول ماه می، شبکه بیت کوین با تراکنش های توکن های BRC-20 گرفتار شده است. این استاندارد توکن جدید به کاربران امکان می دهد متن، صدا، تصاویر و حتی ویدیو را روی یک ساتوشی (کوچکترین واحد بیت کوین) ثبت و تراکنش کنند.

این جنون اکنون با توکن های ‘DRC-20’ خود به شبکه Dogecoin سرایت کرده است.

تراکنش‌های Dogecoin از بین می‌روند

توسعه دهنده Dogecoin Inevitable360 گرفت به توییتر برای اشاره به اوج میم کوین که حدود 628000 تراکنش است. این با 575000 تراکنش بیت کوین در 13 می مقایسه شد.

بیت کوین در مقابل معاملات لایت کوین در مقابل تراکنش های دوج کوین | BitInfoCharts

مفسران تخمین زدن که افزایش ضرب توکن های DRC-20 پشت افزایش فعالیت بود. جامعه توکن های DRC-20 را به عنوان BTC-20 به بازار عرضه کرده است انشعاب با ویژگی های قابل مقایسه

پس از معرفی استاندارد توکن BRC-20، Ordinals و Inscriptions بیت کوین این مجموعه را پر کردند که باعث افزایش سرسام آور کارمزد تراکنش ها و کاهش زمان تراکنش ها شد. BeInCrypto قبلاً فاش کرده بود که اعضای جامعه Litecoin در حال کار بر روی پیاده‌سازی استاندارد LTC-20 در بلاک چین خود نیز هستند.

هر Shibe (یک واحد DOGE منفرد) به صورت سریال شماره گذاری می شود. این اعداد هستند نامگذاری شده است ‘اعداد اصلی’ یا ‘کاردینال ها’. مانند BRC-20 بیت کوین، Dogecoin می‌تواند از نظریه Cardinal برای ارتقای قابلیت تعویض استفاده کند. مطابق با آزمایشگاه دوجاین استاندارد همچنین به مشکلات اپراتورهای گره با نمایه سازها رسیدگی می کند. شیب ها یک هویت متمایز به دست می آورند که تصادفی بودن پاداش بلوک را نیز از بین می برد.

Doge باید روی چه چیزی تمرکز کند؟

بر اساس توئیتر دیگری کاربردارایی های دوج کوین متمرکز شده اند. این بدان معناست که تعداد کمی از کیف پول‌ها با دارایی‌های بزرگ می‌توانند بسیاری از تراکنش‌ها را پردازش کنند. با این وجود، Dogecoin در حال پیشرفت است و پیش‌بینی می‌شود که توکن‌های DRC-20 از استفاده گسترده آن پشتیبانی کنند.

اینفلوئنسر دوج SK_R402 اشاره شد که دوج اکنون باید بر روی مورد استفاده خود از “پول مردم” به عنوان انگیزه خود برای مقیاس تمرکز کند.

مفسر خاطرنشان کرد،

احتمالاً همه باید روی مورد استفاده از ارز معاملاتی تمرکز کنند. حداقل این یک آزمایش خوب برای توانایی شبکه در مقیاس است.»

علیرغم افزایش فعالیت، قیمت Dogecoin مانند سایر بازارهای میم کوین، ثابت مانده است. طبق داده‌های CoinGecko، محدوده قیمت روزانه Dogecoin (DOGE) بین 0.071 تا 0.073 دلار است که حجم معاملات آن بیش از 271 میلیون دلار است.

نمودار قیمت Dogecoin DOGE 1M |  BeInCrypto
نمودار قیمت Dogecoin DOGE 1M | BeInCrypto

Dogecoin در 15 می حداقل سود را کسب کرد اما در هفته گذشته بیش از 2٪ و در ماه گذشته حدود 18٪ از دست داده است. علاوه بر این، Dogecoin هنوز 90٪ با قیمت بالای 0.73 دلاری خود که در سال 2021 به آن رسیده بود، فاصله دارد.

بر اساس داده های IntoTheBlock، 49 درصد از دارندگان Dogecoin در سطوح قیمت فعلی «در پول» هستند. 3 درصد از سرمایه گذاران در حال شکست هستند، در حالی که 48 درصد ضرر دارند.

پست تراکنش های روزانه Dogecoin به طور خلاصه بیت کوین را پس از بارک توکن های DRC-20 شکست داد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *