شرکت مادر جنسیس، گروه ارز دیجیتال (DCG) ظاهراً پرداخت 630 میلیون دلاری به جمینی را از دست داده است.

رابطه جنسیس و جمینی پس از دسامبر 2022 تیره شده است. جنسیس شریک برنامه جمینی سود بود، اما پس از توقف برداشت، صرافی که متعلق به دوقلوهای کامرون و تایلر وینکلووس بود، نتوانست درخواست‌های برداشت مشتری خود را برآورده کند.

پرداخت از دست رفته DCG، بعد چه؟

جوزا به روز شد از طریق وب سایت خود که DCG پرداخت 630 میلیون دلاری هفته گذشته را از دست داد. اکنون این شرکت باید تصمیم بگیرد که آیا به DCG مدارا کند یا خیر.

اگر قرارداد بردباری به نتیجه نرسد، گروه قصد دارد با طرح اثبات ادعا (Master Claim) برای پس گرفتن بیش از 1.1 میلیارد دلار وجوه پیش برود. جمینی نوشت:

ادعای اصلی همچنین شامل ادعای سود، کارمزد وام و توکن‌های جدید، در صورت وجود، از تاریخ 19 ژانویه 2023 به کاربران Earn خواهد بود.

BeInCrypto در 7 فوریه گزارش داد که Gemini و Genesis بر سر برنامه Earn به توافق رسیدند. این قرارداد شامل کمک 100 میلیون دلاری جمینی به عنوان وجوه اضافی به کاربران Earn بود.

توسعه زمانی تشدید شد که کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، نامه ای سرگشاده به بری سیلبرت، بنیانگذار DCG نوشت.

این نامه بر روی جستجوی راه حلی برای کاربران Earn تمرکز داشت. پس از توقف برداشت در نوامبر 2022، وجوه کاربران در جنسیس گیر کرده بود.

این شرکت ها قربانیان سقوط FTX هستند. پس از سقوط امپراتوری سام بنکمن-فرید، آنها دچار بحران نقدینگی شدند.

چیزی برای گفتن در مورد DCG یا هر چیز دیگری دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکخوبیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست DCG تحت آتش برای از دست دادن پرداخت 630 میلیون دلاری به جمینی اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *