کنسرسیوم جدیدی متشکل از NEOPIN، Galaxia Metaverse و آزمایشگاه‌های BKEX پروتکل وام دهی DeFi را با استفاده از دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) به عنوان وثیقه وام در کره توسعه خواهند داد.

پروتکل جدید DeFi نقدینگی دارایی های واقعی را تضمین می کند

این پروژه دارایی های گران قیمتی مانند املاک و مستغلات و خودروها را در بحبوحه علاقه فزاینده شرکت های سنتی به RWA تبدیل می کند. بر این اساس، درآمد حاصل از پروتکل جدید وام دهی مالی غیرمتمرکز (DeFi) به نام ELYFI را تثبیت و افزایش می دهد.

توکن های RWA جایگزین وثیقه رمزنگاری در پروتکل وام دهی دیفای می شوند | منبع: لیوی هرتز

مشتریان می توانند از طریق وضعیت ELYSIA به عنوان یک DAO LLC در وایومینگ، ایالات متحده، اقدامات قانونی را دنبال کنند. ELYSIA یک پروتکل توکن سازی دارایی در دنیای واقعی است.

مسلما، وایومینگ دارای پیشرفته ترین قوانین رمزنگاری ایالتی با ساختارهای قانونی برای نگهبانی کریپتو و سازمان های مستقل غیرمتمرکز (DAO) است.

دارایی می تواند باشد منحل شد از طریق ELYFI علاوه بر استفاده به عنوان وثیقه،.

توکن‌سازی امکان مدیریت دارایی‌های مشهود در بلاک چین را فراهم می‌کند و بر انتقال مستقیم دارایی‌های دارایی‌های معمولاً غیر نقدشونده بدون کارگزار تأثیر می‌گذارد. علاوه بر این، به بانک هایی که نمی توانند رمزنگاری را نگه دارند، فرصت انتقال سریع دارایی را ارائه می دهد.

سخنگوی ELYSIA گفت:

ما بر این باوریم که پروتکل‌های وام‌دهی مبتنی بر RWA نه تنها برای کاربران عادی بلکه برای موسسات، پروژه‌ها و دیگر DeFi رمزارزها نیز جذاب خواهند بود.

اخیراً Coinbase و Binance گزارش هایی در مورد توکن سازی در دنیای واقعی منتشر کرده اند.

JPMorgan بلاک چین های عمومی را آینده RWA می بیند

JPMorgan از یک استخر مجاز Aave برای مبادله دلارهای توکن شده سنگاپور با ین ژاپن استفاده کرد و فیات را با استفاده از استاندارد توکن ERC-20 به توکن تبدیل کرد.

این بانک از اعتبار قابل تایید برای دسترسی معامله گران به استخر استفاده کرد و سپس یک سیستم تایید زنجیره ای از طریق گروهی از قراردادهای هوشمند ساخت که می توانست هویت را تایید کند.

برای هر معامله گر یک اعتبار قابل تأیید صادر شد که آن را به اقدام تجاری پیوست کردند. با این حال، Aave از هویت معامله‌گر بی‌اطلاع بود و ترس از سانسور را که بر فرانت‌اندهای سرویس‌های DeFi مانند Tornado Cash تأثیر می‌گذاشت، حذف کرد.

بانک استفاده شده چند ضلعی برای انتقال و پرداخت هزینه ها با استفاده از MATIC. در نتیجه، بانک انتقال دارایی های بلاک چین عمومی را به عنوان آینده می بیند.

بازار توکن سازی دارایی در جهان واقعی
کل بازار توکنیزاسیون آدرس پذیر | منبع: سیتی گروپ

سیتی بانک اخیراً پیشنهاد کرده است که توکن‌سازی در بازارهای خصوصی به عنوان «مورد استفاده قاتل» بعدی بلاک چین 80 برابر خواهد شد.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست پروتکل وام دارایی های واقعی در حال توسعه در کره اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *