شرکت حسابداری جهانی Deloitte با یک پروژه پاراچین در اکوسیستم Polkadot شریک شده است. این اقدام شرکت را قادر می‌سازد تا پروتکل‌های شناسایی دیجیتال را ارتقا دهد.

در 4 می، پولکادوت اعلام کرد که Deloitte آخرین شریک بزرگ سازمانی است که به اکوسیستم Polkadot آمده است.

پروتکل KILT را برای ارائه فناوری پیشرفته برای هویت های دیجیتال انتخاب کرده است. بر اساس این اعلامیه، Deloitte از اعتبار هویت دیجیتال قابل استفاده مجدد KILT برای پشتیبانی از فرآیندهای KYC (مشتری خود را بشناسید) استفاده خواهد کرد.

این “برای محافظت از موسسات مالی در برابر تقلب، فساد، پولشویی و تامین مالی تروریسم حیاتی است.” اضافه.

Polkadot Parachain برای شناسه های دیجیتال

پروتکل KILT که به عنوان یک پاراچین در Polkadot اجرا می شود، به میزان قابل توجهی نسبت به ناکارآمدی های فعلی KYC که می تواند داده های مصرف کننده را در معرض خطر قرار دهد، بهبود می بخشد.

این اعتبارنامه های قابل استفاده مجدد را ارائه می دهد که در کیف پول مشتریان ذخیره می شوند و تحت کنترل آنها باقی می مانند. سپس فرد می تواند انتخاب کند که اطلاعات شخصی خود را با چه کسی به اشتراک بگذارد.

Deloitte یک افزونه مرورگر برای کمک به مشتریان در مدیریت اعتبار خود ارائه می دهد. دیلویت همچنین اعتبارنامه ها را به صورت دیجیتالی امضا می کند و در صورت تغییر شرایط مشتری می تواند با استفاده از بلاک چین آنها را باطل کند. میکا بیترلی، رئیس خدمات مدیریت دیلویت، نظر داد:

دیلویت با ارائه اعتبارنامه های دیجیتالی قابل استفاده مجدد که بر روی بلاک چین KILT تثبیت شده اند، فرآیندهای تایید را برای افراد و نهادها تغییر می دهد.

اینگو روبه، بنیانگذار پروتکل KILT، افزود: «KILT به عنوان یک پاراچین پولکادوت، مقیاس و امنیت مورد نیاز شرکای سازمانی را ارائه می‌کند.

علاوه بر این، شناسه های غیرمتمرکز (DID) همچنین می توانند برای انطباق با DeFi، تجارت الکترونیک، بازی و بازارهای دیجیتال جدید استفاده شوند.

دیلویت یک شبکه خدمات حرفه ای بین المللی است که دفتر مرکزی آن در لندن است. این شرکت خدمات ممیزی، مشاوره، مالیات و مشاوره پیشرو در صنعت را برای بسیاری از شرکت های پیشرو جهان ارائه می دهد.

بنابراین، این حرکت یک معامله بسیار بزرگ برای KILT و اکوسیستم گسترده تر Polkadot است.

واکنش قیمت KILT و DOT

توکن اصلی این پلتفرم با همین نام در اخبار 41 درصد افزایش یافت. در زمان نگارش این مقاله، KILT با قیمت 0.489 دلار معامله می شد که بالاترین قیمت آن از اواخر فوریه است.

با این حال، این توکن 95 درصد نسبت به بالاترین رقم تاریخی خود در دسامبر 2021 یعنی 9.80 دلار، 95 درصد کاهش یافته است.

توکن DOT بومی Polkadot چنین شتابی نداشته و در روز ثابت باقی مانده است. در نتیجه، DOT در زمان نگارش این مقاله با قیمت 5.75 دلار دست به دست می شد.

نمودار 1 ماهه DOT/USD Polkadot | BeInCrypto

علیرغم رشد و پذیرش اکوسیستم، توکن پولکادوت در رالی کریپتو 2023 کار زیادی انجام نداده است. DOT نسبت به اوج قیمت 55 دلاری خود در نوامبر 2021، 89 درصد کاهش یافته است.

پست غول حسابداری دیلویت به اکوسیستم پولکادوت پیوست اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *