در منطقه چراغ قرمز Decentraland به نام District X مشکلی وجود دارد.

اختلاف مداوم بین رهبر منطقه X و گروهی از اعضای جامعه با درخواست DAO Decentraland برای بررسی آینده منطقه به اوج رسید.

مناطق Decentraland مناطقی هستند که به طور مشترک در مالکیت نقشه قرار دارند که حول یک موضوع خاص ساخته شده اند، در مورد منطقه X: محتوای بزرگسالان. با این حال، در طول پنج سال پس از تأسیس، توسعه کمی دیده شده است.

شکل عضو ارسال شده است پیشنهاد در 12 آوریل که DAO و بنیاد Decentraland باید از OpenSea بخواهند که NFT های زمین منطقه را به عنوان دزدیده شده علامت گذاری کند تا زمانی که بتوان راه حلی برای مشکلات موجود در جامعه District X پیدا کرد.

Morph ادعا می‌کند که حافظ ناحیه X، RobL، این نقش را بدون نظر مشارکت‌کنندگان بر عهده گرفت و LLC مستقر در وایومینگ او به نام District X Land Holdings، کیف پول multisig را که زمین منطقه را در اختیار دارد، کنترل می‌کند. او ادعا می کند که منطقه از هدف اصلی خود منحرف شده است، در حالی که توسعه کمی رخ داده است، و “بدترین تخلف” این است که RobL ظاهرا تلاش کرده است تا کل منطقه را بفروشد.

پیشنهاد Morph باید دو مرحله دیگر را طی کند تا اینکه بگذرد. رای اولیه نشان داد که 73.94 درصد از قدرت رای به حمایت از آن اختصاص یافته است. او به کوین‌تلگراف می‌گوید که «بسیار عالی بود که دیدم جامعه بیرون آمد و تصمیم اکثریت گرفت».

با این حال، RobL ادعاهای Morph در مورد نحوه اداره زمین منطقه را رد می کند و به مجله می گوید:

ادعایی وجود داشت مبنی بر اینکه من به نوعی منطقه را برای فروش به بازار عرضه کرده ام که این نیز مزخرف است.

با این حال، صرفاً برای روشن بودن، فروش مناطق غیرقانونی نیست. بسیاری از مالکان ولسوالی ها در دو یا چند سال گذشته ولسوالی های خود را فروخته اند.

نمایی از برج منطقه ایکس در دسنترالند. (Decentraland/Screengrab)

RobL می گوید که قدرت رای او در DAO به تنهایی برای جلوگیری از تصویب نظرسنجی کافی است. اما حتی اگر مرحله نهایی را پشت سر بگذارد، او معتقد است که اجرا نمی شود.

“چرا؟ از آنجا که () بنیاد Decentraland و DAO همه به خوبی می‌دانند که پیشنهادات مملو از اطلاعات نادرست است و ظاهراً نادرست است… علاوه بر این، Decentraland DAO مطلقاً هیچ کنترلی بر OpenSea ندارد.

بنیاد Decentraland می گوید که یک طرف خارجی در این وضعیت است و در این موضوع دخالتی ندارد. در زمان نگارش این مقاله از طرف جامعه برای مشارکت در این پیشنهاد دعوت نشده است.

منطقه 9 دیدگاه کارگردان برای بازی بلاک چین مانند یک فیلم همهجانبه

یکی از بازی‌های تیراندازی که در اواخر امسال باید تماشا کرد Off The Grid است، اولین عنوان استودیوی مستقل Gunzilla Games.

یک بازی تیراندازی سوم شخص بتل رویال به سبک سایبرپانک، این بازی بلاک چین در جزیره خیالی Teardrop در اقیانوس آرام، جایی که شرکت‌ها برای منابع می‌جنگند، جریان دارد.

بندر میدتاون
Midtown Harbor یکی از مکان هایی است که در بازی به نمایش در می آید. (بازی گانزیلا)

فیلمساز نیل بلومکمپ از منطقه 9 و الیزیوم شهرت به عنوان افسر ارشد رویایی در هیئت مدیره است. یکی از بنیانگذاران Gunzilla Games ولاد کورولوف به مجله می گوید که Blomkamp به تبدیل بازی به یک فیلم تعاملی مبتنی بر بازیکن کمک می کند.

بر خلاف دیگر بازی‌های بتل رویال، Off The Grid به عنوان یک بازی روایت‌محور توسعه می‌یابد که بازیکنان ما را در دنیایی که ما ساخته‌ایم غرق می‌کند.

این بازی رایگان خواهد بود و آیتم‌های جدید درون بازی را به‌طور منظم برای جمع‌آوری بازیکنان اضافه می‌کند و برای بازی در ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه شخصی در دسترس خواهد بود. Korolov می‌گوید این بازی بر روی بلاک چین زیرشبکه Avalanche Gunz اجرا می‌شود، اما هدف این بود که «تجربه‌ای را برای بازیکنان آینده‌مان به اندازه هر بازی سنتی دیگری روی کنسول‌ها آشنا کنیم».

این اعلامیه به دنبال انتشار چندین بازی تیراندازی بلاک چین دیگر از جمله Undead Blocks است و کورولوف می گوید که تیراندازی می تواند کلید پذیرش انبوه باشد.

«بازی‌های شوتر امروزه محبوب‌ترین سبک بازی‌های ویدیویی هستند که بیش از نیم میلیارد کاربر را متحد می‌کنند. این کاملا طبیعی است که توسعه دهندگان و گیمرها به طور یکسان بخواهند پتانسیل خود را در فضای Web3 با ژانری که قبلاً دارای چنین پایگاه کاربری قوی است، کشف کنند.

“در حالی که ممکن است تسلط بر بازی های تیراندازی آسان نباشد، یادگیری، انتخاب و بازی کردن آسان است.”

او می افزاید: «آنها یک نقطه ورود در دسترس برای کاربران جدید فراهم می کنند تا مزایای واقعی بازی Web3 را کشف کنند، مانند تجارت غیرمتمرکز اقلام درون بازی و اقتصادهای متعلق به بازیکنان».

Vulcan Forged “بدون رحم” به اتوکلیکرها نشان می دهد

بر اساس پست Discord در 10 آوریل، Vulcan Forged در حال سرکوب اتوکلیکرها است.

این شرکت اعلام کرد که گزارش‌هایی دریافت کرده است مبنی بر اینکه برخی از بازیکنان با سیستم جستجوی درون‌بازی جدید خود از اتوکلیکر استفاده می‌کنند و قول داده است که به طور کامل تحقیق کند و افزود: “به متخلفان رحم نمی‌شود.”

اتوکلیکرها که با تقلید از کلیک های ماوس برای بازی کردن سیستم برای جوایز و ارزهای رمزنگاری شده، مدت هاست که برای استودیوهای Web3 مشکل ساز بوده است. Adam Bendjemil، رئیس توسعه کسب و کار در BNB Smart Chain، به مجله می‌گوید که بازی‌هایی که پاداش‌های روزانه و سایر مشوق‌های مالی را ارائه می‌دهند، هدف اصلی برای اتوکلیکرها هستند و هشدار می‌دهد که می‌توانند توکنومیک بازی را تغییر دهند.

“اگر بازی نامتعادل باشد، متأسفانه، بازی خواهد مرد. بازیکنان علاقه ای به بازی آن نخواهند داشت، و (این) به جز شخصی که از کلیک کننده ها استفاده می کند به نفع کسی نیست.

اگرچه استودیوها می‌توانند کارهایی مانند مسدود کردن آدرس‌های IP یا افزودن تأییدیه‌های کپچا را انجام دهند، اما دائماً در حال مبارزه با ربات‌هایی هستند که همیشه در حال تطبیق و نوآوری هستند.

آنها افراد بسیار باهوشی پشت (ربات‌ها) هستند، بنابراین نبرد سختی است. از امروز، این هنوز یک مشکل است،” Bendjemil اضافه می کند.

استفاده از ربات ها همچنین در هنگام اندازه گیری اعداد پخش کننده Web3 مشکل ایجاد می کند. این مشکلی است که پدرو هررا، رئیس تحقیقات و تجزیه و تحلیل در DappRadar، خیلی خوب آن را درک می کند. اما هررا خاطرنشان می‌کند که با پیچیده‌تر شدن بازی‌های Web3، احتمالاً تعداد ربات‌های کمتری را شاهد خواهیم بود، زیرا ارزش این کار را ندارد.

“اگر در حال بازی در تیراندازی اول شخص هستید، نمی توانید یک ربات را برنامه ریزی کنید. منظورم این است که شما می توانید، اما ارزش تلاش را ندارد… اما قطعاً بازی های بیکار همان هایی هستند که مورد سوء استفاده قرار می گیرند. او می‌گوید: استفاده از RPG، FPS (و) MMO بسیار دشوار خواهد بود.

بازی Aurory’s Adventures: “Pokemon meets ماتریکس

تاکتیک های شفق
Aurory Tactics نوامبر گذشته منتشر شد. (Aurory/Script)

تیم Aurory قصد دارد هفته آینده بازی جدید خود، Adventures را عرضه کند.

جاناتان کمپئو، مدیر تولید و تهیه‌کننده اجرایی Aurory به مجله می‌گوید که در «نسخه صفر» بازی، بازیکنان می‌توانند از سرزمین‌ها دیدن کنند و موجوداتی به نام «نفتی‌ها» را از طریق نبردها دستگیر کنند. Campeau می گوید: «شعاری که من در GDC زیاد برای آنچه Aurory است استفاده کردم، Pokemon Meets است. ماتریکس برای نسل Roblox.”

عرضه مورد انتظار پس از انتشار اولین بازی Aurory، Tactics، در نوامبر سال گذشته صورت گرفت. اما Campeau می گوید که Adventures احتمالاً برای طیف وسیع تری از گیمرها جذاب است.

عرضه محدود ماه آینده با عرضه عمومی کامل تا پایان تابستان دنبال خواهد شد.

NFT Worlds بازپخش می شود و دوباره شروع می شود

“من دوست دارم schadenfreude داشته باشم که Minecraft تمام این داستان را 10 سال بعد داشته باشد، جایی که آنها این گروه را که در حال ساخت بازی بر روی آن بودند ممنوع کردند و سپس آن گروه رفت و جایگزین Minecraft را ساخت. این برای من بسیار سرگرم کننده خواهد بود.»

در 20 آوریل، زمانی که تیم NFT Worlds تقریباً دو ساعت با جامعه خود در مورد برنامه های خود برای تغییر نام تجاری پس از یک سال سخت صحبت کرد، شخصی در یک فضای توییتر چنین گفت.

مشکلات آن‌ها در جولای زمانی شروع شد که استودیو Mojang، خالقان Minecraft، گفت که NFT و سایر فناوری‌های بلاک چین چیزی نیستند که به طور کلی روی سرورهای خود «پشتیبانی یا اجازه دهند».

این حرکت ضربه‌ای به NFT Worlds بود که کل سیستم بازی آن بر اساس Minecraft ساخته شده بود و آن را مجبور کرد به موتور بازی خود که به زودی منتشر می‌شود، حرکت کند.

اوباش زامبی دنیای NFT در مقابل ماین کرافت. (ArkDev/Twitter)

بنابراین، آیا Minecraft به طور ناخواسته هیولایی را ایجاد کرده است که آن را می خورد؟ NFT Worlds معتقد است که Minecraft جرقه خود را از دست داده است و به ویژه از زمانی که توسط مایکروسافت خریداری شد، مانند گذشته نوآورانه نبوده است.

فکر می‌کند که می‌تواند جایگزین بهتری ایجاد کند که ایجاد سرورها و مدها را آسان‌تر می‌کند، و همچنین امکان ادغام Web3 را فراهم می‌کند.

ArkDev در ادامه گفت: «ما اینجا هستیم تا چیزی را بسازیم که آرزو داشتیم Minecraft به نوآوری خود ادامه می داد. توییتر ماه گذشته.

Sandbox: میخانه های ایرلندی و شهرهای زیرزمینی

سپتامبر گذشته در بازی The Sandbox’s Rabbids زمان زیادی را صرف جمع آوری plungers کردم. من اکنون به موارد دیگر ارتقا داده ام.

این پلتفرم جشنواره آوریل خود را در ابتدای این ماه راه اندازی کرد و هنوز فرصتی برای بررسی آن تا پایان آن در 2 مه وجود دارد.

این جشنواره ترکیبی معمولی از همکاری‌های برند، ساخت‌های خلاقانه و پروژه‌های فرهنگی The Sandbox را به نمایش می‌گذارد. در حالی که مشتری ممکن است گاهی اوقات کمی کند و باگ باشد، من همیشه توجه به جزئیات را در بازی های مختلف دوست داشتم.

جمع آوری شبدر در یک میخانه ایرلندی. (عکس از The Sandbox)

اول، یک ساخت بسیار جالب به نام شهر زیرزمینی چونگ کینگ بر اساس داستان کوتاه Cixin Liu وجود دارد. زمین سرگردان. اولین تلاش شامل جمع آوری 88 کوفته پراکنده در اطراف صحنه است. مانند بسیاری از ساخت‌های The Sandbox، پر از NPC است، که این تصور را ایجاد می‌کند که تعداد افراد زیادی در آنجا بیش از تعداد واقعی است.

گفته می‌شود، تنها بودن در یک اتاق شلوغ کمی ارجحیت دارد تا مردم‌برگ هیولایی برآمده که زمانی رخ می‌دهد که همه سعی می‌کنند به یکباره در یک مکان تخم‌ریزی کنند.

من و یک شیطان آشپزخانه جهنمی، یک نقطه تخم ریزی شلوغ را مشاهده می کنیم. (عکس از The Sandbox)

اما در تلاشی که متاورس را کمتر تنها کنم، سعی کردم با بازدید از The Shebeen، یک میخانه ایرلندی، پدربزرگم را به نگاهی وادار کنم. چرا که چرا درب ورودی خود را باز کنید و 100 متر از جاده به سمت یک میخانه واقعی ایرلندی در ایرلند پیاده روی کنید، در حالی که می توانید شبدرها را در یک نسخه مجازی آنلاین جمع آوری کنید؟

علاوه بر این، The Shebeen پرچم‌های بیشتری دارد، آهویی با شاخ‌های درخشان در تاریکی و باغ آبجو که بوی قبرستان نمی‌دهد برای هر سیگاری که تا به حال دود شده است.

او در مجموع حدود پنج ثانیه جستجو کرد، گفت: “خیلی خوب است” و به تماشای بازی منچستریونایتد بازگشت.

چه خبر است

کریپتو تک شاخ دو نمونه اولیه Team RPG را برای اعضای انجمن منتشر کرده است. Match-3 و Auto-Battler در 13 آوریل منتشر شدند و برای کسانی که کیف پول MetaMask حاوی پنج یا چند NFT تک شاخ دارند در دسترس هستند.

این باشگاه قایق بادبانی میمون جهش یافته داره بازی خودش رو میگیره Novel Labs و Faraway این ماه اعلام کردند که در حال کار بر روی شهر Serum، یک بازی شهرسازی هستند که در آن Mutant Apes نقش اصلی را ایفا خواهد کرد. در سه ماهه سوم امسال پیش بینی می شود.

یونیورس در 26 آوریل یک آلفای از Proving Grounds را راه اندازی خواهد کرد. کسانی که قبل از آن روز ثبت نام کنند، این شانس را خواهند داشت که بازی را بازی کنند و برای اولین بار از Reyu NFT خود به عنوان آواتار استفاده کنند.

شایعات مربوط به بازی، درام Discord یا پروژه‌هایی که مورد توجه قرار نگرفته‌اند، فکر می‌کنید من باید درباره آنها بنویسم؟ لطفاً تمام نکات، ترفندها و طنزها را در توییتر به آدرس @quinnishvili برای من ارسال کنید.

The post تیرانداز کارگردان منطقه 9، نبرد منطقه با چراغ قرمز Decentraland: Gamer Web3 اولین بار در مجله Cointelegraph ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *