بنیانگذار شرمنده آزمایشگاه های Terraform، دو کوون، با شکست دیگری در تلاش خود برای آزادی روبرو می شود. کوون و مدیر مالی سابقش، هان چونگ جون، با مجموعه ای از اتهامات روبرو هستند. از تقلب در گذرنامه تا اتهامات مربوط به تخلفات مالی بسیار جدی تر.

کوون ممکن است به آغاز سفر قانونی خود نزدیکتر باشد تا پایان. برخی از اتهامات وی ممکن است منجر به استرداد به یک یا چند کشور شود که دولت‌های آنها در قبال تخلفات رمزنگاری بسیار سختگیر هستند. برای مثال ایالات متحده.

Do Kwon در قفل خواهد ماند

بلومبرگ روز چهارشنبه گزارش داد دادگاه عالی در پودگوریتسا، پایتخت مونته نگرو، تصمیم دادگاه بدوی را لغو کرده و وثیقه دو کوون، موسس آزمایشگاه های Terraform و هان چونگ جون، مدیر ارشد مالی سابق کوون را رد کرده است.

به گزارش بلومبرگ، سخنگوی دادگاه، ماریا راکوویچ، لغو این تصمیم را تایید کرد و گفت که کوون همچنان در زندان است.

حکم دادگاه عالی، دادگاه پایه در پودگوریتسا را ​​ملزم به رسیدگی مجدد به این پرونده می کند. هیچ محدودیت خاصی برای تعداد درخواست‌هایی که می‌توان بین قضات در مورد وثیقه برای این دو شهروند کره جنوبی مطرح کرد وجود ندارد.

دادگاه پایه دوباره در مورد وثیقه دو کوون رای می دهد

راکوویچ گفت: «دادگاه اساسی اکنون باید با در نظر گرفتن حکم دادگاه عالی، تصمیم دیگری بگیرد.

تنها دو هفته پیش، دادگاه به Kwon وثیقه در یک معامله به ارزش 400,000 یورو اعطا کرد. دادستان ها به این تصمیم اعتراض کردند که ما را به حکم روز چهارشنبه رساند.

آنها ابتدا به دلیل خطر فرار متهمان به درخواست وثیقه اعتراض کرده بودند. هر دو نفر با اتهامات کلاهبرداری در گذرنامه روبرو هستند که آنها آن را رد می کنند.

پلیس هر دو مرد را در ماه مارس در فرودگاهی در مونته نگرو به اتهام استفاده از اسناد مسافرتی جعلی دستگیر کرد. هر دو نفر چند ماه متواری بودند. آنها اصرار دارند که پاسپورت هایی که استفاده کرده اند واقعی بوده است.

کوون اندکی پس از فروپاشی Terra/Luna ناپدید شد. سقوط بازار در نتیجه 45 میلیارد دلار ارزش بازار را ظرف یک هفته از بین برد.

The post لغو قرار وثیقه Do Kwon در دادگاه عالی مونته نگرو appeared first on BeInCrypto.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *