قیمت Dogecoin (DOGE) می تواند در اولین بخش از افزایش بزرگتر باشد که قیمت DOGE را به بالاترین سطح سالانه می رساند.

قیمت DOGE از نوامبر 2022 زیر یک خط مقاومت نزولی سقوط کرده بود. این خط باعث ردهای متعددی شد که آخرین مورد در 2 آوریل بود.

با این حال، قیمت روز بعد شروع شد و به بالاترین قیمت سال در 0.105 دلار (نماد قرمز) رسید. از آن زمان کاهش یافته است.

قیمت DOGE می تواند از مقاومت عبور کند

رد مقاومت 0.100 دلار را تأیید کرد، که 0.382 Fib و ناحیه مقاومت افقی است. سطوح اصلاحی فیبوناچی به عنوان مجموعه ای از خطوط افقی مشتق شده از دنباله فیبوناچی عمل می کنند که مناطقی را نشان می دهد که ممکن است با حمایت و مقاومت مواجه شود.

اگر قیمت DOGE شکسته شود، مقاومت بعدی در 0.122 دلار خواهد بود که سطح مقاومت اصلاحی فیب 0.618 است. با این حال، اگر رد دیگری از ناحیه 0.100 دلار رخ دهد، قیمت DOGE می تواند دوباره به خط مقاومت نزولی در 0.080 دلار سقوط کند.

شاخص قدرت نسبی روزانه (RSI) بالای 50 است و در حال افزایش است. در نتیجه احتمال بروز شکستگی بیشتر است. (RSI) ابزاری است که به معامله‌گران کمک می‌کند تا با اندازه‌گیری سرعت تغییر قیمت یک کریپتو بفهمند که آیا ارز دیجیتال بیش از حد یا کمتر از ارزش‌گذاری شده است. این بررسی می کند که قیمت اخیرا چقدر سریع و چقدر بالا رفته است تا بفهمد آیا زمان خرید یا فروش کریپتو فرا رسیده است.

نمودار روزانه DOGE/USDT. منبع: TradingView

پیش بینی قیمت Dogecoin (DOGE).

تحلیل تکنیکال نمودار کوتاه مدت دو ساعته از ادامه افزایش حمایت می کند. سه دلیل اصلی برای این موضوع وجود دارد.

در مرحله اول، قیمت از یک خط مقاومت نزولی خارج شد. این از شکست از بازه زمانی روزانه پشتیبانی می کند. سپس، قیمت DOGE به بالای ناحیه مقاومت جزئی 0.090 دلار حرکت کرد. اکنون انتظار می رود که این منطقه حمایت کند.

در نهایت، حرکت از 8 آوریل به نظر می رسد مانند یک حرکت صعودی پنج موجی کامل (سیاه). بنابراین، همه این نشانه ها از ادامه افزایش حمایت می کند.

تنها پیشرفت نزولی این است که RSI دو ساعته واگرایی نزولی (خط سبز) را در 24 ساعت گذشته تأیید کرده است. این می تواند منجر به اصلاح کوتاه مدت قبل از ادامه افزایش شود.

بسته شدن به زیر 0.090 دلار این پیش بینی صعودی را باطل می کند. در این صورت، سکه میم اینترنتی می تواند تا 0.080 دلار سقوط کند.

Dogecoin (DOGE) پیش بینی قیمت کوتاه مدت
نمودار دو ساعته DOGE/USDT. منبع: TradingView

برای نتیجه گیری، محتمل ترین پیش بینی قیمت DOGE ادامه افزایش به سمت ناحیه مقاومت 0.010 دلار و شکست نهایی است. اگر این اتفاق بیفتد، قیمت Dogecoin می تواند به 0.122 دلار افزایش یابد. با این حال، اگر منطقه باعث رد دیگری شود، کاهش به سمت $0.080 می تواند دنبال شود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

بر اساس این شاخص ها، قیمت Dogecoin (DOGE) می تواند سالانه به بالاترین حد خود برسد، اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *