قیمت Dogecoin (DOGE) ممکن است از یک خط حمایت صعودی که تقریباً یک سال است وجود داشته است، سقوط کند. در صورت تایید، این می تواند قبل از سقوط شدید باشد.

عملکرد قیمت از هر دو بازه زمانی هفتگی و روزانه نشان می دهد که روند همچنان نزولی است. بنابراین، به زودی نقاط منفی بیشتری وجود دارد.

عدم قطعیت قیمت Dogecoin در بالاترین حد خود قرار دارد

تجزیه و تحلیل تکنیکال از بازه زمانی هفتگی بلندمدت نشانه های متناقضی برای روند آینده قیمت Dogecoin می دهد. در حالی که قیمت از یک خط مقاومت نزولی بلندمدت (خط شکسته) خارج شد، نتوانست بالاتر از ناحیه مقاومت 0.115 دلار حرکت کند.

در عوض، قیمت رد شد (آیکون قرمز) و یک فتیله بالایی ایجاد کرد. این یک علامت نزولی در نظر گرفته می شود زیرا به این معنی است که خریداران نمی توانند افزایش را حفظ کنند.

در عوض، فروشندگان مسئولیت را در دست گرفتند و در نتیجه قیمت را پایین آوردند.

پس از رد، سکه میم به خط حمایت صعودی سقوط کرد که از ژوئن 2022 برقرار است. این چهارمین بار است که قیمت این خط را لمس می کند.

نمودار هفتگی DOGE/USDT. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی هفتگی (RSI) یک قرائت نزولی ارائه می دهد. معامله گران از RSI به عنوان یک شاخص حرکت برای ارزیابی اینکه آیا بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است و برای تعیین اینکه آیا یک دارایی را انباشته یا بفروشند، استفاده می کنند.

اگر RSI بالاتر از 50 باشد و روند صعودی باشد، گاوها همچنان مزیت دارند، اما اگر قرائت زیر 50 باشد، برعکس است.

این اندیکاتور زیر 50 و در حال کاهش (دایره قرمز) است که نشانه ای مرتبط با روندهای نزولی است.

پیش بینی قیمت DOGE: خرابی موضوع زمان است؟

قرائت‌های بازه زمانی روزانه با پیش‌بینی قیمت نزولی DOGE از بازه زمانی هفتگی مطابقت دارد.

عمل قیمت نشان می دهد که قیمت DOGE از نوامبر 2022 در داخل یک مثلث نزولی معامله شده است. مثلث نزولی یک الگوی نزولی در نظر گرفته می شود، به این معنی که معمولاً منجر به شکست می شود.

در حال حاضر، قیمت بسیار نزدیک به پایه مثلث در 0.067 دلار معامله می شود. شکستی که تمام ارتفاع مثلث را طی می کند، قیمت را به 0.04 دلار می رساند و در این فرآیند به پایین ترین حد سالانه می رسد.

مقاومت قیمتی Dogecoin (DOGE).
نمودار روزانه DOGE/USDT. منبع: TradingView

با این حال، شکست از خط مقاومت مثلث این پیش‌بینی بلندمدت نزولی قیمت DOGE را باطل می‌کند.

در آن صورت، محتمل ترین طرح کلی برای حرکت قیمت در آینده، افزایش به میانگین قیمت 0.105 دلار خواهد بود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست Dogecoin (DOGE) خطر فروش را به خطر می اندازد اما فقط در صورت از دست دادن این پشتیبانی کلیدی اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *