Dogecoin جایگاه خود را به عنوان ممکوین برتر در سطح جهان حفظ کرده است، اما Pepe، Baby Doge Coin و Dogelon Mars در ماه گذشته سهم قابل توجهی از بازار را تصاحب کرده اند. کاهش شدید آدرس‌های فعال روزانه به پیش‌بینی نزولی قیمت Dogecoin اشاره دارد. DOGE از کجا پشتیبانی پیدا می کند؟ 

توکن‌های جدیدی مانند PEPE (PEPE)، Baby Doge Coin (BABYDOGE) و Dogelon Mars (ELON) اخیراً سودهای سه رقمی را ثبت کرده‌اند تا در رتبه‌بندی 10 ممکوین برتر قرار بگیرند.

قبل از جهش، Dogecoin در 19 آوریل به اوج خود در سال 2023 یعنی 0.094 دلار رسید. اما از آن زمان، در حالی که بازار گسترده‌تر memecoin شتاب گرفت، DOGE 20% از دست داده است.

در اینجا دلیلی است که خرس‌ها ممکن است برای تأیید پیش‌بینی نزولی بیشتر قیمت DOGE تلاش کنند.

Dogecoin در حال از دست دادن سهم بازار است

شاخص های بحرانی روی زنجیره نشان می دهد که به نظر می رسد Dogecoin در سه هفته گذشته سهم قابل توجهی از بازار را از دست داده است. از زمان اوج قیمت اخیر در 15 آوریل، تعداد کاربران فعال روزانه (DAU) در شبکه Dogecoin به شدت کاهش یافته است.

بر اساس داده های زنجیره ای که در زیر نشان داده شده است، بین 19 آوریل و 7 می، کاربران فعال DOGE 41٪ از 77,325 به 44,506 کاهش یافته اند.

پیش‌بینی قیمت Dogecoin (DOGE) در مه 2023 – آدرس‌های فعال روزانه. منبع: مقدس

کاربران فعال روزانه تعداد آدرس‌های کیف پول منحصربه‌فرد را که در شبکه بلاک چین در تعامل هستند، اندازه‌گیری می‌کنند. هنگامی که به طور مداوم شروع به کاهش می کند، نشان می دهد که پروژه در حال از دست دادن سهم بازار به رقبا است.

اگر سرمایه گذاران memecoin به دنبال دارایی های جایگزین ادامه دهند، Dogecoin می تواند شاهد کاهش بیشتر قیمت باشد.

دارندگان Dogecoin می توانند ضررهای بیشتری را متحمل شوند

علاوه بر این، داده های تاریخی روی زنجیره نیز نشان می دهد که سرمایه گذاران فعلی Dogecoin ممکن است مایل به ادامه فروش با وجود قیمت های پایین فعلی باشند.

داده های ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV 30d) نشان می دهد که اکثر سرمایه گذارانی که DOGE را در 30 روز گذشته خریداری کرده اند، در حال حاضر 11 درصد زیر آب هستند.

اما داده های معاملاتی از رویداد اخیر USDC depeg در ماه مارس نشان می دهد که دارندگان DOGE ممکن است قبل از توقف فروش تا 20 درصد ضرر داشته باشند.

پیش‌بینی قیمت Dogecoin (DOGE) در می ۲۰۲۳ - داده‌های MVRV.
پیش‌بینی قیمت Dogecoin (DOGE) در می ۲۰۲۳ – داده‌های MVRV. منبع: مقدس

داده‌های MVRV وضعیت مالی دارندگان توکن فعلی را ارزیابی می‌کند تا زیان‌ها یا سودهای محقق نشده آنها را آشکار کند.

با توجه به داده های تاریخی ارائه شده در بالا، معامله گران نزولی DOGE می توانند تا زمانی که قیمت DOGE تا 10 درصد دیگر کاهش یابد، کنترل خود را حفظ کنند.

پیش بینی قیمت DOGE: All Eyes در 0.068 دلار

با توجه به قیمت هایی که معامله گران نزولی سفارشات فروش فعال خود را ثبت کرده اند، به نظر می رسد 0.068 دلار محتمل ترین پیش بینی قیمت DOGE برای هفته های آینده باشد.

نمودار عمق بازار روی زنجیره بورس زیر نشان می دهد که قیمت Dogecoin احتمالاً 10 درصد دیگر کاهش می یابد و به 0.068 دلار می رسد. در آن مرحله، حمایت صعودی از 52.5 میلیون سفارش خرید فعال DOGE می تواند خونریزی را متوقف کند.

اگر پیش‌بینی قیمت نزولی DOGE تأیید شود، ممکن است 20 درصد به سمت 0.063 دلار کاهش یابد. با این حال، سفارشات خرید فعال 88 میلیون DOGE در نهایت می تواند باعث بازگشت مجدد در این قیمت شود.

پیش‌بینی قیمت کاردانو (ADA) می 2023 - سفارش‌های مبادله کل.
پیش‌بینی قیمت کاردانو (ADA) می 2023 – سفارش‌های بورس کل. منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر قیمت Dogecoin بتواند 10 درصد افزایش یابد و به بالای 0.082 دلار برسد، گاوها می توانند روند نزولی فعلی را باطل کنند. اما معامله‌گران نزولی که سفارش‌های فروش فعالی را برای 73 میلیون DOGE ارسال کرده‌اند، می‌توانند از آن جلوگیری کنند.

اگر بتوان آن سطح مقاومت را شکست، پیش‌بینی قیمت DOGE می‌تواند صعودی شود و به 0.090 دلار برسد. اگرچه دیوار فروش 104 میلیون سکه توسط معامله گرانی که مایل به فروش پس از افزایش 20 درصدی DOGE هستند، می تواند یک اصلاح مجدد را ایجاد کند.

The post کلانترهای جدید Memecoin در شهر، قیمت بعدی Dogecoin (DOGE) چیست؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *