BIT Mining نسخه جدید و بهبود یافته دستگاه های استخراج Dogecoin و Litecoin خود را راه اندازی کرده است. اما لایت کوین امسال روند سختی داشته است، در حالی که بیت کوین افزایش یافته است. بدیهی است که آلت کوین ها به کمکی که می توانند دریافت کنند نیاز دارند، زیرا تسلط بیت کوین در بازار هرچه بیشتر می شود.

مدل جدید BIT Mining که LD4 نامیده می شود، مدعی است پیشنهاد نرخ هش بالا و بازده انرژی و تست های گسترده ای برای اطمینان از برتری آن نسبت به نسخه های قبلی انجام شده است. BIT Mining که سال گذشته شرکت Bee Computing تولید کننده سخت‌افزار ماینینگ را خریداری کرد، اکنون سه مدل از ماشین‌های استخراج ASIC مخصوص LD را منتشر کرده است.

Dogecoin: چالشی معتبر؟

در همین حال، آلت‌کوین‌ها چند هفته سخت را سپری می‌کنند، زیرا تسلط بیت‌کوین به نظر می‌رسد که ممکن است به 50 درصد برسد. تسلط بیت کوین به سادگی معیاری از سهم کلی آن از بازار ارزهای دیجیتال است. از ابتدای سال تاکنون حدود 15 درصد افزایش داشته است.

همچنین، قیمت لایت کوین در سال 2023 بسیار نوسان بوده است. افزایش از 65 دلار به 102 دلار در طی دو ماه قبل از کاهش و افزایش مجدد. در زمان انتشار، قیمت آن به 88.28 دلار می رسد و با توجه به افت اخیر بیت کوین، انتظار می رود نوسانات قیمت بیشتری داشته باشد. نادر لایت کوین در 11 مارس زمانی که به 67.46 دلار کاهش یافت، رسید.

اگر قیمت LTC به زیر 85 دلار کاهش یابد، می تواند فعالیت نزولی را تحریک کند. با این حال، ماندن بالای 80 دلار می تواند نشانه خوبی برای کنترل خریداران باشد. شاخص‌های RSI و AO نشان می‌دهند که فروشندگان هنوز کمی قدرت بیشتری نسبت به خریداران دارند.

یک معامله گر با نام مستعار، کریپتو تونی، می گوید او در سه ماهه سوم و چهارم سال 2023 آلتکوین ها را از نزدیک تماشا خواهد کرد. او نموداری را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد DOGE به 0.17 دلار افزایش یافته است، افزایش 117 درصدی نسبت به قیمت فعلی آن 0.078 دلار، پس از سقوط به 0.0090 دلار در اکتبر و سپس به 0.017 دلار در سال 2024. .

معامله گر انتظار دارد قبل از رالی صعودی داشته باشد. DOGE چند هفته پس از سقوط در 20 آوریل گذشته است.

پست استخراج کننده های جدید Dogecoin و Litecoin در حالی که Altcoins Stumble راه اندازی می شوند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *