20 آوریل یا 4/20، به یک تاریخ مهم برای Dogecoin تبدیل شده است، به ویژه پس از رشد انفجاری آن در سال 2017، زمانی که DogeDay 420 تبدیل به یک چیز شد.

از آنجایی که این روز ویژه بار دیگر فرا رسیده است، بسیاری از افراد متعجب می شوند که آیا memecoin فرصت را برای یک رالی دیگر غنیمت شمرده است.

DogeDay 4/20 چیست؟

در اینترنت و فرهنگ جوانان، عدد 420 اهمیت زیادی دارد که در درجه اول نشان دهنده 20 آوریل و گاهی اوقات (4:20 بعد از ظهر) است. داستان افسانه ای آن ریشه در ایالات متحده دارد و به ویژه توسط حامیان فرهنگ ماری جوانا جشن گرفته می شود.

جای تعجب نیست که این سنت به فرهنگ میم راه پیدا کرده است. این بخشی از هویت فرهنگی Dogecoin از روزهای اولیه تبلیغات آن شده است.

میم ‘DogeDay’. منبع: توییتر

هر سال در چنین روزی، 4/20، میم‌هایی با مضمون DOGE به صورت آنلاین پخش می‌شوند و اخبار خوب را به شکلی غیرقابل انکار ارائه می‌دهند.

تاریخچه رالی قیمت Dogecoin در 20 آوریل

در چندین مورد، قیمت Dogecoin در این تاریخ خاص افزایش بی‌نظیری را تجربه کرده است، به ویژه در سال 2017. از آن زمان، حامیان آن مشتاقانه هر سال یک رویداد مشابه را پیش‌بینی می‌کنند.

در سال 2021، جامعه حتی این روز را “DogeDay” نامید، با امید به افزایش قیمت تا 1 دلار.

قیمت دوج کوین DOGE
قیمت دلار آمریکا Dogecoin. منبع: TradingView

امسال، علاقه مندان به کریپتو با نام مستعار CryptoKaleo در توییتر نیز حضور دارند یادآوری کرد اعضای جامعه در تاریخ آینده

«4/20 تنها دو روز دیگر باقی مانده است. با این حال، من فکر می‌کنم این احتمال وجود دارد که یک پمپ میم برای DOGE ببینیم.

توسعه قیمت DOGE

چند هفته پیش، پس از اینکه ایلان ماسک لوگوی توییتر را با لوگوی Dogecoin جایگزین کرد، قیمت DOGE تا 30 درصد افزایش یافت. Memecoin برای مدت کوتاهی از نظر ارزش بازار از Cardano (ADA) پیشی گرفت.

این افزایش قیمت انتظارات یک رالی تمام عیار را برآورده نکرد و شک و تردیدهایی را در مورد تأثیر ماسک بر memecoin ایجاد کرد. همچنین گمانه زنی هایی در مورد معاملات احتمالی خودی مرتبط با این حرکت وجود داشت. با این حال، ایلان ماسک بعداً لوگوی توییتر را برگرداند و باعث فروش قابل توجهی شد و باعث شد قیمت DOGE تا 9 درصد کاهش یابد.

اما به نظر می رسد مدیرعامل جدید توییتر دوباره به آن بازگشته است. ماسک پرواز آزمایشی استارشیپ اسپیس ایکس را برای 20 آوریل برنامه ریزی کرده است.

اسپیس ایکس در این تاریخ هدف خود را برای آزمایش اولیه یک موشک استارشیپ و سوپر هوی کاملاً یکپارچه که از استاربیس در تگزاس پرتاب می شود، تعیین کرده است. پنجره پرتاب 62 دقیقه ای قرار است در ساعت 8:28 صبح CT باز شود و در ساعت 9:30 صبح CT بسته شود و باعث افزایش گمانه زنی ها در جامعه Dogecoin شود.

جامعه به احیای رالی امیدوار است

جامعه Dogecoin امیدوار است که تاریخ محبوب به قیمت DOGE کمک کند تا شتاب بیشتری به دست آورد. و شانس ها نامطلوب نیستند.

اگرچه کل بازار کریپتو در 19 آوریل یک رکود جزئی را تجربه کرد که منجر به انحلال بیش از 300 میلیون دلار شد، روند کلی حاکی از افزایش قیمت ها در آینده است.

طی ماه گذشته، DOGE بیش از 50 درصد افزایش داشته است و در حال حاضر با قیمت 0.08860 دلار معامله می شود. تعجب آور نخواهد بود که اگر DOGE به این مسیر ادامه دهد و یک رالی دیگر را در روز آینده برگزار کند – البته شاید به 1 دلار نرسد.

پست DogeDay 420 2023 Unfolds: Analysing Price Potential Dogecoin (DOGE) اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *