ارزش کل قفل شده (TVL) در زنجیره هوشمند Elastos (ESC) به دنبال بهره برداری چند زنجیره ای در FilDA در 23 آوریل به 1 میلیون دلار کاهش یافته است.

TVL در پلتفرم FilDA در هفت روز گذشته 95.2% کاهش یافته است، با صرافی های غیرمتمرکز Glide Finance و Elk که ارزش قفل شده به ترتیب 13.8% و 14.5% در مدت مشابه کاهش یافته است. قیمت Elastos (ELA) نیز با 13.1 درصد کاهش به 1.25 دلار رسیده است.

FilDA 220000 دلار از اکسپلویت اخیر بازیابی می کند

یک بهره‌بردار 700000 دلار از پروتکل وام‌دهی FilDA در ساعات اولیه 23 آوریل به سرقت برد. این حمله بر بیت‌کوین، BUSD و Elastos در زنجیره ESC تأثیر گذاشت.

TVL در زنجیره ESC | منبع: دیفیلاما

FilDA در 24 آوریل تایید کرد که 160000 ELA و 21000 DAI را از هکر بازیابی کرده است. آنها برای بازگرداندن وجوه باقیمانده به هکر جایزه می دهند و مجری قانون را درگیر کرده اند.

این تیم نیز به طور موقت باطل شد بردار حمله با تغییر یک پیکربندی قرارداد هوشمند خاص، با برنامه هایی برای تغییرات دائمی.

طبق گزارش فوریه، FilDA دارای 145574 آدرس فعال بوده است.

احتمال شکست و شکست ELA به همان اندازه است

قیمت الاستوس از ابتدای سال تاکنون در یک مثلث متقارن معامله شده است. مثلث متقارن یک الگوی خنثی در نظر گرفته می شود، به این معنی که هم شکست و هم شکست امکان پذیر است. در حال حاضر، قیمت نزدیک به خط حمایت الگو معامله می شود. جهش یا شکست احتمالاً جهت روند آینده را تعیین می کند.

Elastos، ELA/USD قیمت
نمودار معاملات روزانه ELA/USD | منبع: TradingView

اگر قیمت ELA شکسته شود، کاهش به منطقه پشتیبانی 0.81 دلار محتمل ترین سناریو است. با این حال، اگر شکسته شود، قیمت می تواند به منطقه 2.68 دلار، مقاومت فیب و طول مثلث پیش بینی شده تا نقطه شکست افزایش یابد.

برای آخرین تحلیل بیت کوین (BTC) Be(In)Crypto، اینجا را کلیک کنید

پست کاهش ارزش Elastos به 1 میلیون دلار پس از نقض امنیت FilDA اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *