DeFi Dad 152100 دنبال کننده در توییتر دارد. او یک پادکست DeFi، رئیس پورتفولیو در Fourth Revolution Capital و یک یوتیوبر پرکار ارزهای دیجیتال است.

اصلا این پسر کیست؟

تراویس بلین که در میان 152100 فالوور توییتر خود بیشتر با نام “پدر دیفای” شناخته می شود، از سال 2019 به طور فعال محتوای رمزنگاری شده تولید می کند.

او همچنین مسئول بازاریابی و پشتیبانی پورتفولیو در Fourth Revolution Capital، مشاور چندین پروژه Web3، از جمله Zapper و Push Protocol، و میزبان دو پادکست است. پادکست Edge و پادکست DeFi.

به نوعی، او هنوز هم موفق می شود هر شب دو بچه خود را در رختخواب بخواباند و برای آنها با هیولاها مبارزه کند – که کاملاً برای بلین نام تجاری است.

Blane یک جک از بسیاری از معاملات است، اما از ضرب المثل قدیمی سرپیچی کرده است و در واقع به برخی از آنها نیز مسلط شده است.

پس از اتمام تحصیلات خود در دانشگاه شیکاگو، دکترای شیمی را آغاز کرد. برنامه ای با آرزوی معلم شدن او از این ایده خسته شد و یک تجارت تحویل غذا راه اندازی کرد، که به گفته او “تجربه ای عالی و وحشتناک بود.”

این قبل از Uber Eats و قبل از شروع کل شور تحویل غذا بود. این یک تجارت هیجان انگیز بود.»

او به شوخی می گوید: «من کاملاً متقاعد شده ام که امروز طلاق می گرفتم و احتمالاً بچه ای نداشتم اگر در تحویل غذا می ماندم.

بلین در جستجوی چالش‌های جدید، به استارت‌آپ‌های نرم‌افزاری روی آورد و سپس به‌طور غیرمنتظره‌ای متوجه شد که «انواع تجهیزات دوربین» را در یک فروشگاه دوربین می‌فروشد.

من قطعاً تجربه زیادی در جهش صنایع مختلف دارم، احتمالاً به همین دلیل است که در مقطعی از زندگی‌ام به کریپتو رسیدم.»

در حین نقش دیگری به عنوان مدیر پروژه در یک شرکت رویداد در نیویورک، جایی که به او برای رویدادهای بلاک چین منصوب شد، بود که بلین اشتیاق خود را به کریپتو کشف کرد و از آن زمان دیگر به گذشته نگاه نکرده است.

چه کسی می داند؟ در پنج سال آینده، ما ممکن است با بلین برسیم و بفهمیم که او فضانورد شده است.چه چیزی باعث شهرت توییتر شد؟

بلین حال و هوای یک آدم مزخرف را ایجاد می کند که مصمم است اطمینان حاصل کند که بچه هایش هر شب یک بشقاب غذای کامل دارند.

او توضیح می‌دهد: «بدون شک این ترکیبی معمولی از تمرکز زیاد، کار واقعاً سخت، حل کردن آن و حضور همزمان در بخش‌های مختلف کریپتو توییتر است.

ویدیوهای اولیه دفای بلین در اولین موج علاقه به این موضوع در پیش از «تابستان دی‌فای» در سال 2020 بیش از 10000 بازدید جمع آوری کردند.

من بسیار خوش شانس بودم که در اواسط سال 2019 وارد دیفای شدم و بدیهی است که در عرض یک سال شروع شد. منفجر شده و تبدیل به یک جریان اصلی صحبت و اخبار مالی شده است – این شانس است. مکان مناسب، زمان مناسب.»

دیفای بابا
پدر دیفای اتریوم و فرزندانش را نیز دوست دارد. (عرضه شده)

از محتوای توییتر چه انتظاری باید داشت

بلین محتوای توییتر خود را به عنوان “توصیه ای در مورد چگونگی شروع و نحوه ارتقای خود در رابطه با بازی های DeFi و Web3” توصیف می کند و اضافه می کند:

“من بیشتر آنجا هستم تا به نوعی کمک کنم تا داستانی را که در حال ساخت است و اینکه چرا بازی ها به عناصر Web3 نیاز دارند، توضیح دهم، زیرا ما هنوز آنجا نیستیم – خیلی زود است.”

او به گرمی از علاقه مندان به memecoin استقبال می کند تا او را در توییتر دنبال کنند، اما می خواهد یک چیز را روشن کند: او به این زودی ها آنها را افزایش نخواهد داد.

من کسی نیستم که بخواهم یک memecoin مانند PEPE معامله کنم. من بیشتر یک سرمایه گذار بلندمدت هستم، اما برای مردمی که از آن پول در می آورند بسیار خوشحالم.» او می گوید.

هرازگاهی، ممکن است به اندازه کافی خوش شانس باشید که بلین را در حال پرتاب یک پیش‌بینی قیمت گستاخانه ببینید.

از چه چیزی در کریپتو توییتر لذت می برید؟

بلین یکی از طرفداران شرمنده گای ترنر، بنیانگذار و چهره Coin Bureau است که اخلاق او را تحسین می کند.

او می‌گوید: «او تیمی دارد که حداقل در تجربه من با صداقت عمل می‌کند، و آنها داستان‌سرای بزرگی هستند.

بلین اعتراف می‌کند که «قطعاً در تلاش است تا از کاری که گای انجام می‌دهد، با عینی بودن و ایجاد محتوایی که «تا جایی که ممکن است افراد زیادی را در فضا حضور دارند، تقلید کند».

“خط بسیار خوبی برای اطمینان از اینکه شما در مورد اخلاقیات خود به خطر نیفتید و تبدیل به چیزی شبیه به یک شیلنگ نمی شوید وجود دارد.”

همچنین بخوانید

امکانات

سال 1602 بازبینی شد: آیا DAO ها الگوی جدید شرکت هستند؟

امکانات

آیا می توانید پس از فروپاشی FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟

توییتر گوشت گاو

بلین با افتخار اظهار می‌کند که از کسی کینه‌ای ندارد و به شوخی می‌گوید که کمبود توییترهای کریپتو برای مشارکت در این مقاله خوب نیست.

با این حال، او از سایه انداختن هرازگاهی ابایی ندارد. هنگامی که صرافی رمزارز FTX سقوط کرد، او دریغ نکرد و به سام ترابوکو، یکی از مدیران ارشد اجرایی Alameda Research پرداخت و او را یک معامله‌گر وحشتناک خواند.

در حالی که او طرفدار بحث های سالم برای آگاه کردن مردم است، اما تمایل دارد از رویارویی اجتناب کند.

من دوست ندارم با مردم درگیری داشته باشم. من ترجیح می‌دهم بیشتر یک تشویق کننده برای این پروتکل‌های مختلف DeFi باشم.» او می‌گوید.

او همچنین سعی می‌کند پس از رویدادهای منفی، مانند سقوط FTX، نیروها را جمع کند، و به دنبال‌کنندگانش می‌گوید که «کریپتو بسیار بزرگ‌تر از FTX است».

پیش بینی ها؟

با وجود اینکه بلین فردی است که از پیش بینی قیمت ها دوری می کند، اطمینان دارد که قیمت بیت کوین در دهه آینده سر به فلک می کشد و اعلام می کند:

اگر بیت کوین در 10 سال آینده به 500000 دلار و به یک میلیون دلار نرسد، شوکه خواهم شد.

اما به عنوان یک پدر دیفای، احتمالاً جای تعجب نیست که عشق بزرگ او اتریوم باشد.

او می‌گوید: «از نظر من، اتریوم به‌خاطر تمام فعالیت‌های اقتصادی که بر روی آن ایجاد شده است، به طرز تاسف‌باری کمتر از ارزش‌گذاری شده است.

او حتی اتریوم را به اثرات شبکه و خندق های پلتفرم های مدیریت ارتباط با مشتری Salesforce و Marketo تشبیه می کند.

«مردم از (Salesforce) به‌عنوان پایگاه داده‌ای از تمام مخاطبین خود و تمام جریان معاملاتی که ردیابی می‌کنند، استفاده می‌کنند، با این باور که با یکپارچه‌سازی یکپارچه با عملیات تجاری‌شان، افراد را جذب می‌کند.

همچنین بخوانید

امکانات

مثلث زوکو: پارادوکس قابل خواندن برای انسان در قلب پذیرش کریپتو

امکانات

چگونه برای پایان مسابقه گاو نر آماده شویم، قسمت 1: زمان بندی

بلین می‌گوید: «اگر همه مخاطبین و تمام داده‌های فروش خود را در آن ردیابی کنید، مهاجرت و استفاده از نرم‌افزار دیگری در دنیا بسیار دشوار خواهد بود.

او این را با اتریوم مقایسه می‌کند و می‌گوید که هر چه زمان بیشتری سرمایه‌گذاری شود و «منابع و داده‌ها در اتریوم قرار داده شود، در طول زمان قدرتمندتر می‌شود».

در مورد قیمت اتر، بلین بیان می کند که 10000 دلار “در این مرحله محافظه کارانه (قیمت برای اتر) است.”

“به راحتی می تواند به 20000 تا 30000 دلار برسد.”

بلین از سرنگونی کسانی که پتانسیل قیمتی اتریوم را دست کم می گیرند، لذت می برد.

پست اتریوم «به‌طور غم‌انگیزی کم‌ارزش‌شده» است، اما قدرتمندتر می‌شود: DeFi پدر، تالار شعله اولین بار در مجله Cointelegraph ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *