سرمایه گذاری اتریوم دوباره در حال افزایش است، زیرا در حال حاضر سپرده های بیشتری نسبت به برداشت وجود دارد. این منجر به افزایش مقدار ETH سهام در زنجیره Beacon شده است.

سپرده‌های سهام اتریوم در حال حاضر بیشتر از برداشت‌ها است و در یک روز گذشته یا بیشتر بوده است.

طبق داشبورد Nansen Shapella، سپرده های ETH در اواخر 17 آوریل از برداشت ها پیشی گرفت و از آن زمان بالاتر از آنها باقی مانده است. در یک ساعت گذشته 154 برداشت و 7020 واریز را گزارش کرد.

بسته به اینکه از کدام پلتفرم تحلیلی استفاده شده است، ارقام کمی متفاوت است. Token Unlocks در حال حاضر گزارش می دهد که در مجموع 1.08 میلیون ETH تاکنون برداشته شده است. همچنین گزارش می دهد که 575000 ETH از زمان ارتقاء Shapella در یک هفته پیش در امروز، به اشتراک گذاشته شده است.

این بدان معنی است که کل موجودی سهام فقط حدود 500000 ETH کاهش یافته است.

سپرده گذاری و برداشت اتریوم – نانسن

تعادل سهام اتریوم برای افزایش

به گفته نانسن و اگر این روند ادامه پیدا کند، مقدار کل سهام اتریوم در واقع افزایش خواهد یافت سونوگرافی.پولموجودی در حال حاضر به بین 18.4 تا 18.7 میلیون ETH افزایش یافته است، بسته به اینکه از چه رقمی استفاده می کنید.

Token Unlocks است گزارش نویسی که موجودی سهام در 24 ساعت گذشته 26680 ETH افزایش یافته است.

با این حال، هنوز یک تکه قابل توجه در صف برداشت معلق وجود دارد. نانسن ادعا می کند که 5.2٪ یا 979 میلیون ETH در انتظار برداشت است. بخش بزرگی از این مربوط به خدمات سهامداری Kraken است که در اوایل سال جاری توسط رگولاتورهای ایالات متحده بسته شد.

به گفته برخی از کارشناسان صنعت، افزایش عظیم سهام اتریوم لزوما چیز خوبی نیست. در اوایل این هفته، BeInCrypto گزارش داد که سطوح پایین سهام ETH می تواند برای دارایی صعودی باشد.

پیش‌بینی شده است که استیکینگ ETH به سطوح بالای سایر بلاک‌چین‌های لایه 1 حتی با مشوق‌های استیکینگ مایع نخواهد رسید. این به دلیل موارد استفاده گسترده از آن است.

چشم انداز قیمت ETH

قیمت اتریوم در شش روز گذشته سطح خود را بالای 2000 دلار نگه داشته است. این دارایی دیروز زیان های جزئی را به دست آورد و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 2095 دلار معامله شد.

نمودار قیمت ETH توسط BeInCrypto
نمودار قیمت ETH توسط BeInCrypto

اتریوم در هفته گذشته پس از ارتقا Shapella حدود 11 درصد رشد داشته است. با این حال، در سطوح فعلی قیمت با مقاومت قوی روبرو است.

یک حرکت عظیم برای رسیدن به سطح بعدی لازم است. با این حال، یک نوسان نزولی می تواند شاهد بازبینی حمایت کمی بیش از 1900 دلار باشد.

این پست با افزایش موجودی ETH سهامدار، سپرده‌های سهامداری اتریوم از برداشت‌ها پیشی گرفت اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *