از زمانی که توسعه‌دهندگان امکان برداشت را در آپدیت Shapella در آوریل فعال کردند، سهامداران اتریوم 1,976,138.58 ETH (3.6 میلیارد دلار) در ETH سهامدار برداشت کرده‌اند.

پاداش‌های اتریوم ۸۰ درصد برداشت‌ها را تشکیل می‌دهند و تقریباً ۳ درصد از سهامداران از جریان خروجی سپرده اصلی خارج می‌شوند.

Lido Finance حدود 6 میلیون ETH سهام داشت

از زمانی که ارتقاء Shapella، که به عنوان ارتقاء شانگهای نیز شناخته می‌شود، در ساعت 22:42UTC در 12 آوریل تکمیل شد، افزایش قابل‌توجهی در ETH سهام وجود داشته است.

این روند نشان می دهد که کاربران اتریوم این دارایی را به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت و نه کوتاه مدت می بینند.

در 24 ساعت گذشته، خالص سپرده ها شاهد 47,974 اتریوم (87 میلیون دلار) در زنجیره Beacon اتریوم بود. ETH از طریق سپرده های اصلی 93.6 درصد از 18.9 میلیون ETH قفل شده را تشکیل می دهد. تقریباً 97.3 درصد از ETH سهامدار مایع نیست.

واریز و برداشت 7 روزه ETH | منبع: نانسن

Lido Finance سرویس سهامداری مایع تقریباً شش میلیون ETH در زنجیره Beacon سهام دارد. Lido، Rocket Pool و دیگر سهامداران مایع به سرمایه‌گذارانی که نمی‌خواهند یا نمی‌توانند 32 ETH را در Beacon Chain قفل کنند، فرصتی برای سرمایه‌گذاری در اتریوم ارائه کردند.

پس از Lido، صرافی‌های ارز دیجیتال کوین‌بیس، بایننس و کراکن با 2.3 میلیون، 852،512 و 799،200 بیشترین ETH را در اختیار دارند.

برداشت های اصلی پایین امنیت اتریوم را تضمین می کند

توسعه دهندگان در دسامبر 2020 سپرده های خود را در زنجیره بیکن باز کردند. اعتبار سنجی های مشتاق می توانند نرم افزار گره خود را با ارسال 32 ETH به قرارداد هوشمند سپرده Beacon Chain به وضعیت اعتبار سنجی منتقل کنند. شبکه با تایید موفقیت آمیز و پخش تراکنش ها به آنها برای ایمن سازی شبکه پاداش می دهد.

برداشت های کامل 32 ETH و هر گونه پاداش انباشته شده را حذف می کند و اعتبار اعتبارسنجی اپراتور گره را باطل می کند. حدود 15395 اعتبار دهنده برداشت کامل را آغاز کرده اند. اینها حدود 2.6٪ از اپراتورهای گره را نشان می دهند که مسئول ایمن سازی شبکه هستند.

تاکنون، اکثر درخواست‌های برداشت از سوی اپراتور سهامداری کراکن انجام شده است. بر اساس این گزارش، در حال حاضر 554266 اعتبارسنجی فعال وجود داردbeaconcha.in.

برداشت های اصلی ETH |  منبع: نانسن
برداشت های اصلی ETH | منبع: نانسن

اعتبارسنجی هایی که مایل به خروج هستند باید قبل از ورود به دوره انصراف در “صف خروج” منتظر بمانند که با تعداد درخواست های برداشت همزمان تعیین می شود. حجم بالای درخواست برداشت به معنای زمان انتظار طولانی تر است.

شبکه اتریوم تاکنون حدود 2211600 برداشت را انجام داده است.

قیمت فعلی ETH در زمان انتشار 1831.65 دلار است. آلت کوین پس از Shapella به حدود 2100 دلار افزایش یافت.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست Ethereum Staking از برداشت ها پس از Shapella پیشی گرفت اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *