پلتفرم تجارت کریپتو Eureka Trading جایزه ای بالغ بر 3 میلیون دلار را برای بازیابی رمزارزهای دزدیده شده از پلتفرم خود ارائه می دهد. موسس گفت که در معرض نشت کلید خصوصی و هک رمزارز بوده است که منجر به سرقت ۱۵ میلیون دلار شده است.

پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال Eureka Trading که بر روی مشتقات متمرکز شده است، 3 میلیون دلار جایزه برای کمک به بازیابی وجوهی که در نتیجه هک از دست داده است، تعیین کرده است.

بنیانگذار این پلتفرم، کوان سان، در 16 آوریل در توییتی درباره این جایزه نوشت و گفت که ارزش فضل بسته به نوع کمک ارائه شده ممکن است حتی بیشتر باشد.

کریپتو باونتی به عنوان آخرین اقدام

ارائه جایزه یکی دیگر از روندها در میان پلتفرم های رمزنگاری است که به سرعت مشوق های مالی را برای بازیابی وجوه ارائه می دهند. در هفته‌های اخیر حوادث زیادی در بازار رخ داده است که هکرها پس از مذاکره با تیم‌ها، وجوه را پس می‌دهند. حتی مواردی وجود داشته که هکرها بابت این حادثه عذرخواهی کرده اند.

یکی از قابل توجه ترین حوادث در سال 2023 مربوط به هک Sentiment است که یک پلتفرم DeFi است. هکر نزدیک به 1 میلیون دلار دزدیده بود و تقریباً 90 درصد از وجوه را برگرداند. قبل از این، هم اویلر و هم آلبریج شاهد بازگشت وجوه مهاجمان خود بودند.

تجارت اورکا چیست؟

Eureka Trading یک ارائه دهنده خدمات مشتقات مالی تخصصی در صنعت کریپتو است که خود را اولین در نوع خود می نامد. ادعا می کند بیش از 500 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت دارد و گردش مالی ماهانه آن بیش از 50 میلیارد دلار است.

به گفته بنیانگذار، Eureka Trading حدود 15 میلیون دلار هک شد. او در توییتی نوشت که در معرض نشت کلید خصوصی بود که باعث شد مهاجم پول‌ها را از بین ببرد. وی همچنین خاطرنشان کرد که برخی اطلاعات در مورد مهاجم وجود دارد، اما برای شناسایی قطعی آنچه اتفاق افتاده کافی نیست.

هک کریپتو در سه ماهه اول 2023 300 میلیون دلار

سال 2023 از نظر هک سال شلوغی بوده است. به گفته شرکت امنیت بلاک چین CertiK، در سه ماهه اول سال، هکرها موفق به سرقت بیش از 320 میلیون دلار شدند. اتریوم بزرگترین هدف این هک ها بود و حدود 221 میلیون دلار ضرر داشت.

مجموع هک کریپتو از سه ماهه اول 2023 توسط CertiK

هک‌ها و اکسپلویت‌های NFT نیز در حال رشد هستند، که با توجه به علاقه به این طاقچه قابل درک است. بازیگران بد اغلب حملات فیشینگ را در رسانه‌های اجتماعی انجام می‌دهند تا کیف پول‌ها را به خطر بیندازند و NFT‌های ارزشمند را دستگیر کنند.

The post Trading Eureka 3 میلیون دلار جایزه برای کمک به بازیابی رمزهای سرقت شده ارائه می دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *