الکس ماشینسکی، مدیر عامل سابق سلسیوس، درخواستی را برای رد شکایت دادستان کل نیویورک ارائه کرده است که ادعا می کند این شکایت نتیجه گیری های بی اساس داشته است.

پس از فروپاشی سلسیوس، شرکت و مدیران آن در نبردهای حقوقی مختلف با تنظیم‌کننده‌ها، طلبکاران و سرمایه‌گذاران غرق شدند.

ماشینسکی در برابر اتهامات مبارزه می کند

روز سه‌شنبه، وکلای الکس ماشینسکی درخواستی مبنی بر رد شکایت لتیتیا جیمز، دادستان کل نیویورک (NYAG) ارائه کردند.

در ژانویه، NYAG از Mashinsky به دلیل کلاهبرداری میلیاردها ارز دیجیتال از بیش از 26390 نیویورکی شکایت کرد. با این حال، ماشینسکی تشکیل پرونده ادعا می کند که به غیر از یک ساکن نیویورک که برای سرمایه گذاری در درجه سانتیگراد رهن کرده است، شکایت NYAG سایر کاربران نیویورک سلسیوس را شناسایی نمی کند.

NYAG همچنین ادعا کرد که Mashinksky نتوانست به عنوان فروشنده برای پلتفرم وام رمزنگاری و به عنوان فروشنده اوراق بهادار و کالا ثبت نام کند.

اما، تیم حقوقی Mashinsky می‌گوید: «زمانی که کاربر می‌خواست یک حساب کسب درآمد باز کند، درجه سانتیگراد طرف مقابل بود، نه Mashinsky. به این ترتیب، او یک دلال نبود.»

ایمن تر از بانک?

علاوه بر این، جیمز ماشینسکی را متهم کرد که مکرراً ادعا می کند که درجه سانتیگراد از بانک امن تر است. اما پرونده دادگاه مدیر عامل سابق سلسیوس چنین استدلال می کند:

اظهارات ادعایی که در آن ماشینسکی ایمنی درجه سانتیگراد را با یک بانک یا دلال اوراق بهادار مقایسه می‌کند، بی‌اهمیت هستند، زیرا نظر یا صرفاً خفن هستند. این اظهارات نتیجه خاصی را تضمین نمی کند، بلکه نظراتی هستند که قابل اثبات نیستند.

پلتفرم وام دهی کریپتو در ژوئیه 2022 برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرد که عمدتاً به دلیل اثر مسری سقوط اکوسیستم Terra Luna بود.

در مورد الکس ماشینسکی یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post مدیر عامل سابق سلسیوس الکس ماشینسکی با اتهامات دادستان کل نیویورک مبارزه می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *