مانند بیت کوین به 30000 دلار رسید، کارشناسان در حال بررسی این موضوع هستند که این اخبار صعودی برای بخش کریپتو چه چیزی را در نظر گرفته است.

بیت کوین (BTC) برای اولین بار از ژوئن 2022 به محدوده قیمت 30000 دلار رسیده است. کوینگلاسیک پمپ 7 درصدی بیش از 174.2 میلیون دلار معاملات را در 24 ساعت گذشته منحل کرد.

از مجموع مبلغ انحلال، 87.34 درصد از محل های فروش نقدی منحل شد. و در مجموع 31864 تاجر منحل شدند.

منبع: کوینگلاس

علاوه بر این، MicroStrategy، یکی از بزرگترین دارندگان بیت کوین، پس از 10 ماه نگهداری بیت کوین با ضررهای میلیونی غیرقابل تحقق سود می برد. مطابق با سیلور ردیابیک وب‌سایت که ذخایر بیت‌کوین MicroStrategy را ردیابی می‌کند، این شرکت 140000 بیت کوین با قیمت متوسط ​​30129 دلار در اختیار دارد. 7.8 میلیون دلار سود غیر واقعی دارد.

بیت کوین به 50000 دلار در شش ماه آینده؟

گاوراو Dahake، مدیر اجرایی صرافی BNS، به BeInCrypto گفت که آنها برای سال 2023 بسیار صعودی هستند.

او توضیح می دهد،

ما تنها 12 ماه با رویداد نصف شدن بیت کوین فاصله داریم، که در گذشته حرکت بیت کوین را افزایش داده است، همانطور که در سه چرخه اخیر نیز دیده شده است. BNS همچنان نسبت به پتانسیل بلندمدت بیت کوین بسیار خوشبین است و ما به طور مداوم به سرمایه گذاران توصیه می کنیم که یک رویکرد برنامه ریزی سرمایه گذاری سیستماتیک (SIP) در قبال آن اتخاذ کنند.

Dahake پیش بینی می کند که بیت کوین امسال به 50000 دلار برسد. او می‌گوید: «پیش‌بینی می‌کنیم که این افزایش برای چند فصل دیگر ادامه داشته باشد و مطمئن هستیم که بیت‌کوین ظرف شش ماه آینده از مرز ۵۰ هزار دلار فراتر خواهد رفت.»

پارت Chaturvedi، پیشرو در اکوسیستم رمزنگاری در CoinSwitch، نیز برای نصف شدن بیت کوین آینده صعودی است. او به BeInCrypto گفت،

«اگر به چرخه‌های قیمتی تاریخی بیت‌کوین نگاه کنیم، تقریباً یک سال با نصف شدن پاداش‌های بعدی فاصله داریم، که معمولاً شروع روند صعودی است که حداقل یک سال پس از نصف شدن ادامه می‌یابد. ما می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت بیت کوین را داشته باشیم.»

تحلیل زنجیره ای BeInCrypto در مورد قیمت بیت کوین پس از نصف شدن سال 2024 را در اینجا بررسی کنید.

یک جایگزین مناسب در آب و هوای فعلی

بیت کوین بهترین عملکرد در کلاس دارایی در سال 2023 بوده است که امسال بیش از 80 درصد رشد داشته است. در حالی که هرج و مرج در اقتصاد کلان جهانی وجود داشته است و بانک های قابل توجهی در حال سقوط هستند.

داهاکه معتقد است که این افزایش نشان می دهد که چگونه سرمایه گذاران بیت کوین را به عنوان یک جایگزین مناسب در شرایط فعلی می بینند. محبوبیت آن در کنار دارایی های سنتی مانند طلا و نقره در سراسر جهان در حال افزایش است.

او می‌افزاید: «این روند صعودی بیشتر بر ایمان سرمایه‌گذاران به انعطاف‌پذیری اقتصاد کلان جهانی، به‌ویژه اقتصاد ایالات متحده تأکید می‌کند.»

Chaturvedi همچنین از این روایت حمایت می کند که بیت کوین یک جایگزین مناسب است. او می‌گوید: «علی‌رغم چالش‌های بانکی که شرکت‌های رمزارز در ایالات متحده با آن مواجه هستند، افزایش قیمت بیت‌کوین همچنان ادامه دارد و واقعاً از امور مالی سنتی جدا می‌شود».

از سوی دیگر، فخول Miah، مدیر عامل CreDa و رئیس رشد Elastos، معتقد است: “افزایش قیمت بیت کوین به بالای 30 هزار دلار، احتمال کاهش سیاست های پولی توسط فدرال رزرو و سایر بانک های مرکزی را به دلیل استرس اخیر بانکی پیش بینی می کند.”

در مورد این مقاله یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست در حالی که بیت کوین (BTC) به 30 هزار دلار می رسد، آیا در نهایت از امور مالی سنتی جدا می شود؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *