با نزدیک شدن به روز پیتزا بیت کوین، جامعه در حال گفتگو در مورد یکی از تراکنش های اولیه بیت کوین است و به این فکر می کند که آیا شامل خرید یک JPEG می شود یا خیر.

روز پیتزا بیت کوین در 22 مه جشن گرفته می شود تا اولین مناسبت استفاده از بیت کوین (BTC) برای انجام پرداخت باشد. اما، یک اسکرین شات از یک انجمن بیت کوین به طور گسترده در توییتر دست به دست می شود.

اولین معامله بیت کوین: تصویری به ارزش 500 بیت کوین?

سابونیر، که می‌خواست تراکنش‌های بیت‌کوین را امتحان کند، در انجمن پست کرد که مایل است یک کاغذ دیواری دسکتاپ را به قیمت 500 بیت کوین (تقریباً 1 دلار در سال 2010) بفروشد. او در 24 ژانویه 2010 نوشت:

“برای دریافت عکس، لطفا سکه ها را برای من ارسال کنید و سپس یک پیام خصوصی با ذکر زمان ارسال آنها ارسال کنید. من به پیام خصوصی شما با لینک عکس پاسخ خواهم داد.

تصویری که من می فروشم ساخته خودم است، با وضوح 1280×960 – عالی برای پس زمینه دسکتاپ.

همچنین ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین نیز در این رویداد شرکت کرد گفتگو برای تسهیل تجارت

منبع: انجمن بیت کوین

جامعه حاضر به پرداخت نبود

یک ماه پس از پست سابونیر، این پیشنهاد مورد توجه کمتری قرار گرفت، و از این رو او در 9 فوریه 2010 در مورد اصلاح تلاش‌های آتی سؤال کرد. یکی از کاربران انجمن، SmokeTooMuch، پاسخ داد که او علاقه‌ای به خرج کردن پول برای کاغذ دیواری ندارد.

یک کاربر انجمن علاقه ای به خرج کردن پول برای کاغذ دیواری نداشت.
منبع: انجمن بیت کوین

اما، در 24 فوریه 2010، کیف پول Sabunir دو تراکنش دریافت کرد، یکی برای 100 BTC و دیگری برای 500 BTC.

جامعه بوده است بحث کردن که اگر این تراکنش به دلیل فروش یک تصویر باشد، قبل از تراکنش بدنام بیت کوین 10000 بیت کوین برای دو پیتزا خواهد بود.

سابونیر تراکنش های 100 بیت کوین و 500 بیت کوین را دریافت کرد
منبع: بلاک صندلی

با این حال، دیگران جر و بحث که این تراکنش‌ها به‌جای فروش یک JPEG برای کمک مالی بوده است. اضافه کردن به استدلال، یک کاربر توییتر ادعاها که اولین تراکنش به ارزش 100 بیت کوین هفت دقیقه قبل از درخواست اهدا دریافت شد.

شاید فقط سابونیر بتواند در مورد تراکنش بیت کوین که به طور گسترده مورد بحث قرار گرفته است توضیح دهد.

در همین حال، طبق یک Dune، تا به امروز بیش از 6.8 میلیون کتیبه Ordinals بیت کوین ضرب شده است. داشبورد.

فناوری Ordinals اجازه می دهد تا داده هایی مانند متن، صدا و ویدئو را در ساتوشی، کوچکترین واحد بیت کوین، ثبت کنید، بنابراین ساتوشی را منحصر به فرد می کند.

در مورد اولین معامله بیت کوین یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید ما را بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا کلیک کنید.

پست قبل از پیتزا، یک JPEG وجود داشت: اولین تراکنش بیت کوین فراموش شده اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *