شکیبایی فلوکی اینو در روز سه‌شنبه با یک فهرست در Binance.US پاداش گرفت.

اعلامیه در 24 آوریل باعث شد که میم کوین، بدون تاثیر بازار خرس کریپتو، 50 درصد افزایش یابد.

لیست فلوکی اینو قیمت را بالا می برد

پس از فروکش کردن این سرخوشی، قیمت از 0.000046 دلار به 0.000037 دلار کاهش یافت. بر اساس CoinMarketCap، سکه به بالاترین سطح روزانه 0.000048 دلار رسید.

FLOKI/USD قیمت | منبع: CoinMarketCap

تیم FLOKI استدلال کرد که راه‌اندازی سپرده‌های Binance.US پروژه را تأیید کرد و یک سه‌گانه سکه‌های متشکل از DOGE و SHIB را به پایان رساند. Binance.US ذکر شده FLOKI و جفت معاملات نقدی USD و USDT را برای سکه در روز سه شنبه اعلام کرد.

این حرکت احتمالاً منجر به خونسردی جامعه تامادوج (TAMA) خواهد شد که توکن آن پس از اعلام این که Bybit به جای Binance یا بازوی ایالات متحده، توکن را فهرست می‌کند 30 درصد سقوط کرد.

Floki Inu به Big Dogs می پیوندد

لیست ها اعتبار سکه های شناخته شده را نیز افزایش می دهند. Floki Inu به Dogecoin و Shiba Inu می‌پیوندد، تنها سکه‌های دیگر با مضمون سگ در صرافی‌های مورد اعتماد. Tamadog, PEPE و BabyDoge هنوز لیست های معتبری را ایمن نکرده اند.

فهرست FLOKI در Binance.US، که شعبه آمریکایی Binance است، به دلیل حجم معاملات بزرگ Binance.US قابل توجه است. با توجه به دشواری دریافت فهرست Binance یا Binance.US، FLOKI می تواند دیده شود و مهمتر از آن، اعتبار کسب کند. به نظر می رسد تامین امنیت لیست های کوین بیس و بایننس هدف بعدی این پروژه باشد.

پس از اعلام فهرست، این توکن از نظر ارزش بازار وارد 100 ارز دیجیتال برتر شد. این صعود یک دستاورد قابل توجه برای تیم و حامیان پروژه بود. ارزش بازار سکه از آن زمان به 116 کاهش یافته است.

برای آخرین تحلیل بیت کوین (BTC) Be(In)Crypto، اینجا را کلیک کنید.

پست افزایش قیمت Floki Inu (FLOKI) 50٪ پس از اعلام لیست Binance.US اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *