یک مامور ویژه سابق ایالات متحده برای وزارت دادگستری، که بزرگترین بازار تاریک نت در جهان را شکست، 4.3 میلیون دلار برای راه اندازی آژانس جرایم رمزنگاری خود جمع آوری کرده است.

لیلیتا اینفانته، یک مامور ویژه سابق که به مدت 10 سال در وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) خدمت کرده است، سرمایه‌ای را برای راه‌اندازی آزمایشگاه‌های CAT جمع‌آوری کرده است که به طور خاص هک، کلاهبرداری و کلاهبرداری رمزارز را هدف قرار می‌دهد.

مامور ویژه به ریاست گروه ضربت Hydra

Infante عامل اصلی در کارگروهی بود که Hydra، بزرگترین و طولانی‌ترین بازار تاریک‌نت جهان را تعطیل کرد و بیش از 80 درصد از کل معاملات تاریک‌نت را به خود اختصاص داد. همچنین میلیون‌ها دلار رمزارز را شسته است.

اگرچه این پروژه سه ماه پیش افتتاح شد، اما در روز چهارشنبه از یک دور اولیه 4.3 میلیون دلاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی Newswireاین دور توسط Nic Carter’s Castle Island Ventures، Brevan Howard Digital، CMT Digital و RW3 Ventures رهبری شد.

مطابق با ثروتCAT Labs بخشی از تیم گزارش حادثه برای هک MyAlgo.com در ماه فوریه بود.

آیا تخصص Infante به آزمایشگاه‌های CAT کمک می‌کند تا جنایات رمزنگاری را از بین ببرند؟

زمانی که Infante در DoJ بود، اولین کارگروهی را راه اندازی کرد که به ویژه بر روی تاریک نت و جرایم مرتبط با رمزنگاری متمرکز بود. او تیمی را رهبری کرد که Hydra، بازار تاریک نت روسیه را از بین برد. در عملیات علیه Hydra، مقامات 25.3 میلیون دلار بیت کوین را از کیف پول های رمزنگاری این بازار کشف و ضبط کردند.

آزمایشگاه CAT قصد دارد با دولت ایالات متحده برای کمک به بازیابی دارایی های دیجیتال از دست رفته در جرایم رمزنگاری همکاری کند. سرقت های رمزنگاری هر روز در حال افزایش است. با توجه به تکنکس گزارش452 میلیون دلار توسط کلاهبرداران رمزارز تا کنون در سال جاری به سرقت رفته است.

Infante به Fortune گفت: «Crypto کسب درآمد از هک، کلاهبرداری و کلاهبرداری را بسیار آسان کرده است. هنوز شکاف‌های تکنولوژیکی زیادی در فناوری تحقیقاتی در اجرای قانون وجود دارد که باعث ایجاد حجم عظیمی از پرونده‌ها می‌شود که اساساً مجری قانون را از هدف قرار دادن مؤثر این پرونده‌ها باز می‌دارد.»

در مورد آزمایشگاه CAT یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post مامور سابق وزارت دادگستری 4.3 میلیون دلار برای مقابله با جرایم رمزنگاری شده جمع آوری کرد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *