Paxful، بازار همتا به همتا که چند روز پیش فعالیت خود را از سر گرفت، طبق گزارش ها، بنیانگذار و مدیر عامل سابق ری یوسف را از این پلتفرم منع کرده است.

در پاسخ به شکایت مشتری، یوسف همچنین گفت که دیگر مدیر اجرایی شرکت رمزنگاری نیست.

Paxful در میان بنیانگذاران بین گوشت گاو عمل کرد

چندین کاربر ری یوسف را تگ کرده اند و بیان می کنند نگرانی در مورد از دست دادن پول در پلت فرم این زمانی بود که یوسف گفت که نمی تواند پلتفرم را ارزیابی کند و دیگر در آنجا معامله نخواهد کرد.

در ماه مارس، یکی دیگر از بنیانگذاران Paxful، آرتور شابک، ثبت شد شکایت علیه یوسف او ادعا کرد که تحریفات مادی، پنهان کردن اطلاعات مهم در مورد کسب و کار، و نقل و انتقالات جعلی بیت کوین از Paxful.

سپس Paxful به طور ناگهانی در ماه آوریل قبل از از سرگیری فعالیت در این هفته تعطیل شد. در اطلاعیه ای، این پلتفرم بازگشت خود را پس از یک ماه اعلام کرد.

آی تی گفت،

در اوایل آوریل، ما با یک تصمیم دشوار برای تعلیق موقت بازار برای محافظت از همه مشتریان خود و آینده Paxful روبرو شدیم.

یوسف ماه گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرد که این کسب‌وکار ترک‌های زیادی از کارمندان را تجربه کرده است، اما از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد.

بر اساس گزارش ها، موانع نظارتی بیشتر و بیشتری برای تجارت همتا به همتا، به ویژه در ایالات متحده وجود دارد. هنگامی که تنظیم کننده های آمریکایی پس از سقوط FTX شروع به بررسی دقیق تر بازار ارزهای دیجیتال کردند، Paxful تعطیل شد. از آن زمان، یوسف از مشتریان خواسته است که به جای «اعتماد به دیگران»، به مراقبت از خود فکر کنند.

سرمایه گذاری های متن باز جایگزین در کارها

یوسف همچنین به دلیل “عمل نهایی خود به عنوان مدیر عامل” مورد ستایش قرار گرفت، زمانی که او فاش کرد که 88٪ از مشتریان منجمد را از حالت انجماد خارج کرده است. این قبل از بسته شدن کامل بورس و انتصاب یک متولی بود.

یوسف علاوه بر این در آن زمان اعلام کرده بود که مطمئن نیستند که آیا سکو باز خواهد گشت. با این حال، در بازگشت، این پلت فرم قول داد که عناصر ایمنی و امنیتی آن بهبود یافته است.

در این میان، مدیر عامل سابق از آن زمان معرفی کرد کیت تمدن (Civ Kit)، یک پلت فرم تجاری غیرمتمرکز همتا به همتا. غیر انتفاعی بر اساس پروتکل رسانه اجتماعی Nostr ساخته شده است. Nostr یک پلت فرم اجتماعی غیرمتمرکز، پروتکل باز و مقاوم در برابر سانسور است که توسط بنیانگذار توییتر جک دورسی پشتیبانی می شود.

یوسف اخیراً در مورد دو سرمایه گذاری خود، Civ Kit و Built With Bitcoin Foundation توییت کرده است.

او اظهار داشت،

«آینده بازارهای مبتنی بر p2p #Bitcoin است! استارت‌آپ‌هایی که متعهد به ایجاد بازارهای آزاد غیرقابل توقف هستند، کسانی هستند که من به دنبال آن هستم. در چه کسی؟»

پست مدیر عامل سابق Paxful پس از از سرگیری فعالیت پلتفرم از حضور در پلتفرم محروم شد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *