فورچون لیستی از برترین شرکت های رمزنگاری خود را منتشر کرده است، اما در اولین لیست در نوع خود با واکنش جامعه مواجه شده است.

فورچون که به‌خاطر فهرست‌هایش مانند Fortune 500 که بزرگترین شرکت‌های ایالات متحده را از نظر درآمد رتبه‌بندی می‌کند، شناخته شده است. منتشر شده Crypto 40 – شرکت‌هایی که ادعا می‌کند در کریپتو بیشترین اهمیت را دارند.

این رتبه بندی شامل پنج سازمان برتر در هشت دسته است.

  • مالی متمرکز (CeFi) – کوین بیس
  • امور مالی سنتی (TradFi) – پی پال
  • سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) – سرمایه چند زنجیره ای
  • توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) – OpenSea
  • داده ها – تحلیل زنجیره ای
  • زیرساخت – دفتر کل
  • مالی غیرمتمرکز (DeFi) – Uniswap
  • پروتکل ها – بنیاد اتریوم

ثروته: “معیارهای صلاحیت دقیق

فورچون ادعا می کند که از یک ابزار دقیق استفاده کرده است روش شناسی برای هر دسته این توضیح می‌دهد: «تصمیم برای ایجاد دسته‌های جداگانه به‌جای یک فهرست واحد نشان‌دهنده این واقعیت است که رمزارزها صنعت متنوعی هستند و یافتن معیارهای مشترک برای سنجش اهمیت نسبی یک صرافی ارز دیجیتال در مقابل یک شرکت مالی سنتی در مقابل یک DeFi دشوار است. پروژه.”

این ناشر از «مجموعه ای از معیارهای تجربی، همراه با نظرسنجی از بیش از 200 مدیر مالی که توسط Researchscape انجام شده است» استفاده کرد.

ولی چرا کوین بیس بیش از بایننس؟

همچنین بر باز بودن یا نظارت مداوم نظارتی علیه شرکت ها تأکید شد. به عنوان مثال، بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال بر اساس حجم معاملات، اولین جایگاه خود را در CeFi به Coinbase از دست داد.

ثروت توضیح می دهدبه دلیل مشکلات قانونی و عدم شفافیت در مورد ذخایر و عملیات تجاری خود، در رتبه بندی ما سقوط کرد.

کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) بایننس و مدیران ارشد آن را به تجارت داخلی و زیر پا گذاشتن قوانین معاملات و مشتقات متهم کرده است. این شرکت همچنین مجوز مشتقات خود را در استرالیا از دست داده است.

بدبختی کریپتو 40؟

با این حال، اعضای جامعه حامی بایننس روش Fortune را برای قرار دادن Coinbase بالاتر از Binance زیر سوال بردند. یک کاربر Reddit، “kazwetcoffee” نوشت“Coinbase بالاتر از Binance باید به شما بگوید که روش آنها چقدر ناقص است.”

کاربر دیگری، “marekt14” می نویسدهمچنین، من با همه موافقم، اما CeFi به نظر ساختگی است. مطمئناً، Coinbase خوب است و همه چیز، اما من واقعاً نمی‌توانم بگویم که بهترین است.»

یکی از کاربران Reddit از کل لیست انتقاد کرده است. آنها ایمان داشتندر طی یک بازار نزولی، نام آن به “The Misfortune Crypto 40” تغییر خواهد کرد.

چیزی برای گفتن در مورد Fortune Crypto 40 یا هر چیز دیگری دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست فهرست Fortune Crypto 40 با روش‌شناسی ابروها را افزایش می‌دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *