فرانکلین تمپلتون، مدیر صندوق تریلیون دلاری، برای یک صندوق ارز دیجیتال دیگر برای سرمایه گذاران نهادی درخواست داده است.

فرانکلین تمپلتون، که دارایی های حدود 1.4 تریلیون دلاری را مدیریت می کند، یک صندوق رمزنگاری برای سرمایه گذاران نهادی راه اندازی خواهد کرد. این شرکت سرمایه‌گذاری پرونده‌ای مرتبط با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ایجاد کرد که به آن صندوق بلاک چین فرانکلین تمپلتون II می‌گویند.

این دومین صندوق مرتبط با رمزنگاری است که فرانکلین تمپلتون پس از افشای صندوقی برای حساب‌های مدیریت جداگانه (SMA) به متخصصان سرمایه‌گذاری در اواخر سال 2022 معرفی کرده است. این اقدام یک حرکت مهم و نشانه‌ای است که شرکت‌های مالی سنتی تمایل به ارائه محصولات دارند. مربوط به کریپتو

طبق پرونده، حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای صندوق 100000 دلار است. جزئیات بیشتری در دسترس نیست، اگرچه باید در ماه های آینده تغییر کند.

در این پرونده آمده است که صندوق احتمالاً بیش از یک دوره 12 ماهه باز نخواهد بود. این شرکت هنوز به طور علنی در این مورد اظهار نظر نکرده است.

واضح است که سهام خصوصی واقعاً در حال ورود به بازار ارزهای دیجیتال است. در سال 2023 ممکن است چنین پرونده‌هایی از سوی شرکت‌های مالی معتبر که مشتاق ورود به بازار هستند، مشاهده شود.

مدیر صندوق یک صندوق متقابل را در Polygon راه اندازی کرد

فرانکلین تمپلتون یکی از بزرگترین شرکت های تاسیس شده است که به نظر می رسد در معرفی محصولات کریپتو واقعاً سرعت خود را افزایش می دهد. این شرکت با قرار دادن یکی از محصولات خود بر روی آن، تصمیم مهمی گرفت بلاک چین چند ضلعی. این محصول که صندوق بازار پول دولتی OnChain ایالات متحده (FOBXX) نام دارد، اوراق بهادار، پول نقد و قراردادهای خرید مجدد دولت ایالات متحده را توکن می کند.

در نتیجه، این اولین صندوق مشترک ثبت شده در ایالات متحده است که از شبکه بلاک چین برای ثبت و پردازش تراکنش ها استفاده می کند. را شبکه ستاره ای همچنین اعلام کرده است که این صندوق در شبکه خود موجود است.

فرانکلین تمپلتون متاورس ETF

فرانکلین تمپلتون همچنین یک ETF راه اندازی کرده است که بر ETF های متاورس و بلاک چین تمرکز دارد. این شرکت معتقد است که پتانسیل در متاورژن وجود دارد. این یک مفهوم پیشگام است که در سال های آینده پیشرفت خواهد کرد.

ETF که فرانکلین متاورس نامیده می شود ETF UCITSشاخص سود کل خالص نوآوری Solactive Global Metaverse Innovation را دنبال می کند. دومی، اوراق بهادار سهام شرکت‌هایی را که در حال کار بر روی ابتکارات فراسویه هستند یا در معرض آن قرار دارند، ردیابی می‌کند.

The post Franklin Templeton Files Crypto Fund for Institutional Investors appeared first on BeInCrypto.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *