قیمت FTM از زمانی که یک ماه پیش به 0.31 دلار کاهش یافت، 60 درصد افزایش یافته است. داده های زنجیره ای احتمال افزایش طولانی مدت را نشان می دهد. از آنجایی که دارندگان بلندمدت فانتوم دو برابر می شوند، آیا 0.70 دلار هدف قیمتی مناسبی است؟

در 7 آوریل، تیم Fantom یک پیشنهاد جامعه برای کاهش نیاز به شرط بندی اعتبار سنج. در صورت تصویب، حد مجاز اعتبار سنج از 500000 FTM به 50000 FTM کاهش می یابد. سرمایه گذاران صعودی انتظار دارند که این امر تمرکززدایی را افزایش دهد و تعداد مشارکت کنندگان در سراسر شبکه را افزایش دهد.

داده‌های زنجیره‌ای و اقدامات اخیر قیمت نشان می‌دهد که دارندگان بلندمدت و نهنگ‌های کریپتو اکنون به‌نظر می‌رسد که از افزایش قیمت‌ها در سطح شبکه، سودهای بالقوه‌ای دارند.

نهنگ‌های فانتوم در حال موقعیت‌یابی برای سود بیشتر هستند

بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط Santiment، به نظر می‌رسد که نهنگ‌های فانتوم در موقعیت‌های بلند خود دو برابر می‌شوند. موج انباشت FTM در اواسط ژانویه در میان نهنگ هایی که بین 10 میلیون تا 100 میلیون سکه دارند آغاز شد. بین 18 ژانویه تا 4 آوریل، آنها موجودی خود را 470 میلیون FTM افزایش دادند.

شایان ذکر است، بین 4 آوریل و 12 آوریل، آنها 20 میلیون سکه دیگر به ارزش تقریبی 10 میلیون دلار اضافه کردند و به انباشت صعودی ادامه دادند.

قیمت Fantom (FTM) در مقابل توزیع عرضه نهنگ، آوریل 2023. منبع: مقدس

زمانی که نهنگ‌ها برای دوره‌های طولانی یک ارز دیجیتال را به طور مداوم جمع‌آوری می‌کنند، می‌تواند الهام بخش دیگر سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی باشد تا صعودی شوند.

به همین ترتیب، روند انباشت در میان شرکت‌کنندگان درازمدت شبکه یکی دیگر از سیگنال‌های صعودی حیاتی است که توسط داده‌های زنجیره‌ای Fantom آشکار شده است.

بر اساس داده های Santiment، شاخص میانگین سن سکه در سراسر شبکه Fantom از 3 آوریل روند صعودی بیشتری داشته است. پس از یک کاهش مختصر، نمودار زیر نشان می‌دهد که چگونه سن میانگین سکه FTM از 47.72 به 54.45 بین 2 تا 12 آوریل 15 درصد رشد کرده است.

قیمت فانتوم (FTM) در مقابل سن متوسط ​​سکه، آوریل 2023.
قیمت فانتوم (FTM) در مقابل میانگین سن سکه، آوریل 2023. منبع: مقدس

میانگین سن سکه با ضرب تعداد سکه های نگهداری شده در یک شبکه در تعداد روزهایی که آن سکه ها در آدرس های فعلی خود نگهداری شده اند محاسبه می شود. افزایش ارزش ها به این معنی است که شرکت کنندگان دراز مدت سکه های خود را نگه می دارند.

با توجه به موج انباشتگی در میان نهنگ‌هایی که در بالا ذکر شد، روند صعودی اخیر در میانگین سن سکه می‌تواند به زودی باعث افزایش قیمت FTM شود.

پیش بینی قیمت FTM: 0.70 دلار بعدی؟

توزیع IntoTheBlock’s Break Even Price در زیر نشان می دهد که FTM می تواند قبل از اینکه با مقاومت قابل توجهی روبرو شود تا 0.72 دلار افزایش یابد.

اگر FTM بتواند از مقاومت فعلی 2400 آدرس که 68 میلیون سکه در حدود 0.52 دلار خریده اند، عبور کند، می تواند یک رالی گاوی را آغاز کند. اگر این اتفاق بیفتد، قیمت می تواند تا 0.72 دلار افزایش یابد. با این حال، 8000 آدرس سربه سر که دارای 218 میلیون توکن هستند، زمانی که FTM به 0.72 دلار نزدیک شود، می توانند به فروش برسند.

توزیع قیمت یکسان Fantom (FTM)، آوریل 2023.
Fantom (FTM) Break Even Price، آوریل 2023. منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر FTM به زیر 0.47 دلار سقوط کند، خرس‌ها می‌توانند این موضع را نفی کنند. اگرچه، در اینجا، بخش بزرگی از 2400 آدرسی که 68 میلیون سکه خریده اند، می توانند قیمت را تقویت کنند.

اما اگر این حمایت نتواند از افت جلوگیری کند، FTM می تواند به سمت حمایت قابل توجه بعدی خود در 0.43 دلار عقب نشینی کند.

The post گاوهای Fantom (FTM) مقاومت 0.50 دلاری را می شکند، قیمت FTM بعدی چیست؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *