FTX ژاپن ممکن است در حال آماده شدن برای بازگشایی پس از تمدید تاریخ حراج باشد. اسناد دادگاه نشان می دهد که جان جی. ری سوم، مدیر عامل شرکت ژاپنی در مورد موضوعات مختلف با مقامات ژاپنی صحبت کرده است.

بر اساس اسناد دادگاه، صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX ممکن است واحد ژاپنی خود را بازگشایی کند.

مدیر عامل FTX Japan John J. Ray III، که نحوه مدیریت این صرافی در وضعیت مخمصه فعلی خود را مدیریت می کند، با مدیریت در ژاپن و سایر مکان ها در سراسر جهان تعامل داشته است.

برنامه های احتمالی برای بازگشایی بورس؟

تصمیم برای بازگشایی احتمالی پس از صحبت ری با چندین حزب در ژاپن در مورد وضعیت FTX Japan گرفته شد. مزایده فروش صرافی نیز در خبرها بوده است. طی چند ماه گذشته، تحولات متعددی در رابطه با این فروش صورت گرفته است که کارگزاری آنلاین Monex در میان آن‌هایی است که در حال اجراست.

به این صورت که مهلت حراج تا 6 فروردین تمدید شد و شاید دلیل این امر بازگشایی بورس باشد.

جزئیات پرونده دادگاه: کرول

را تشکیل پرونده در دادگاه نشان می دهد که مقامات مربوطه ژاپنی در حال کار بر روی راهنمایی در مورد بازگشایی بورس هستند. ری همچنین با کارمندان ژاپنی صحبت کرده و توصیه هایی به آنها کرده است.

Ray سخت کار کرده است تا FTX را از طریق مشکلاتش هدایت کند. او اخیراً سندی در دادگاه ارائه کرده است که نشان می دهد مقامات سابق FTX کلیدهای خصوصی را در خدمات وب آمازون ذخیره کرده اند.

هنوز دقیقاً مشخص نیست که آیا و چه زمانی چنین بازگشایی رخ خواهد داد. با این حال، واضح است که ری با این وضعیت در حال پیشرفت بوده است و طلبکاران امیدوارند که تا حدودی جبران کنند.

FTX ژاپن قبلاً اجازه برداشت مشتری را داده است

FTX ژاپن همچنین در مورد سایر پیشرفت ها پیشرفت کرده است. در فوریه، برداشت مشتری را بازگشایی کرد، اولین شرکت تابعه صرافی که این کار را انجام داد.

ژاپن یکی از فعال‌ترین کشورها برای مقابله با پیامدهای FTX و مقررات به طور کلی بوده است. مقامات مشتاق هستند تا از وقوع یک حادثه دیگر جلوگیری کنند و از آن زمان اقدامات زیادی برای جلوگیری از خسارت انجام داده اند.

شکل گیری مقررات رمزنگاری ژاپن

از جمله اقداماتی که ژاپن برای تنظیم بازار کریپتو انجام داده است، ارسال هشدار به صرافی های رمزنگاری در مورد عدم ثبت نام است. این کشور همچنین در حال کار بر روی یک استیبل کوین ین است که برخی از بانک های بزرگ را شامل می شود. تلاش دیگر شامل دیدن یک استیبل کوین است که در “زنجیره باز ژاپن” اجرا می شود.

علاوه بر مقررات استیبل کوین، لایحه‌ای که اواخر امسال منتشر می‌شود، این کشور به web3 و متاورس نیز علاقمند است. شرکت های پیشرو این کشور منطقه اقتصادی متاورس ژاپن را توسعه خواهند داد.

The post FTX Japan ممکن است با نزدیک شدن به مهلت حراج، صرافی را دوباره باز کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *