FTX.US مجوز فروش پلتفرم LedgerX خود را به هلدینگ بین المللی میامی دریافت کرده است. فروش با زیان 83 درصدی انجام خواهد شد.

FTX.US مجوز دادگاه را برای فروش پلتفرم معاملاتی مشتقات LedgerX دریافت کرده است. این پلتفرم با ضرر 83 درصدی به هلدینگ بین المللی میامی فروخته خواهد شد. زک دکستر، مدیر عامل LedgerX نیز این فروش را در توییتر اعلام کرد.

FTX.US برای بازپرداخت طلبکاران با درآمد حاصل از فروش

قیمت خرید 50 میلیون دلار است و وجوه صرف پرداخت طلبکاران FTX می شود که ورشکستگی آن موج شوکی را در دنیای مالی ایجاد کرد. این فروش توسط قاضی ورشکستگی ایالات متحده، جان دورسی در دادگاهی در دلاور تأیید شد. FTX.US LedgerX را به قیمت تقریباً 300 میلیون دلار خریداری کرد که منجر به ضرر شدید برای بازوی آمریکایی صرافی شد.

Miami International Holdings شرکتی است که شرکت های تابعه زیادی دارد. این شرکت انواع خدمات بازرگانی را ارائه می دهد و زیرمجموعه های آن عبارتند از MIAX، MIAX Pearl، MIAX Emerald، بورس اوراق بهادار برمودا، و بورس غلات مینیاپولیس.

کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) LedgerX را که دفتر مرکزی آن در میامی، فلوریدا بود، تنظیم کرد. این فروش در زمانی انجام می شود که FTX به شدت در تلاش برای به دست آوردن سرمایه است. این شرکت باید بستانکاران خود را بپردازد، که برای دیدن غرامت ها فریاد می زنند.

FTX میلیاردها دلار برای بازپرداخت به طلبکاران خود دارد و مدیر عامل فعلی آن John J. Ray III سخت تلاش کرده است تا اطمینان حاصل کند که این بازپرداخت به بهترین شکل ممکن انجام می شود. را 50 میلیون دلار در مناقصه بازپرداخت بیش از 3 میلیارد دلاری که FTX نیاز به بازپرداخت دارد، مقداری حمایت ارائه خواهد کرد.

ری، که در دسامبر 2022 اظهار داشت که دارایی‌های یک میلیارد دلاری را تضمین کرده‌اند، پیشروی پیشرفت نشان‌دهنده این علامت است. ممکن است فروش بیشتری در افق وجود داشته باشد زیرا FTX برای بازیابی هر چه بیشتر سرمایه تلاش می کند.

فروش LedgerX سرانجام به پایان رسید

FTX.US به دست آورد LedgerX در آگوست 2021، در آن مناسبت خبرساز شد – زمانی که FTX هنوز در کتاب های خوب علاقه مندان به ارزهای دیجیتال بود. فروش پلت فرم LedgerX تا دسامبر 2022 مورد بحث بود. در آن زمان، بحث ها شامل شرکت های تابعه دارایی دیجیتال اروپایی و ژاپنی FTX نیز می شد.

CFTC پس از سقوط FTX، LedgerX را از نزدیک زیر نظر داشت، که با ذوب شدن صرافی ارز دیجیتال، حلال شد. مشخص نیست که برنامه های بلندمدت هلدینگ بین المللی میامی چیست، اما همچنان چراغی در انتهای تونل برای پلتفرم است.

پست FTX.US تایید دادگاه را برای فروش LedgerX با زیان 83٪ دریافت کرد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *