تام لی، محقق Fundstrat می گوید اخبار مثبت تورم می تواند احساسات نزولی حاکم بر بازار را واژگون کند.

یک نظرسنجی AAII می گوید که حدود 40 درصد از سرمایه گذاران نهادی انتظار دارند با وجود شاخص های بازار صعودی، سهام طی شش ماه آینده کاهش یابد.

احساسات کوتاه مدت برعکس است

نظرسنجی احساسات AAII برعکس است، به این معنی که سرمایه‌گذاران پس از دوره‌های خوش‌بینی پایین، بازدهی بالاتر از حد انتظار کسب کرده‌اند. نظرسنجی های احساسات اغلب از معاملات کوتاه مدت خبر می دهند.

لی معتقد است که کاهش تورم به کمک کاهش هزینه های مسکن باید نگرانی سرمایه گذاران را کاهش دهد. او پیش بینی کرد که S&P 500 در سال آینده به جای کاهش 15 درصدی همانطور که سرمایه گذاران انتظار دارند، 14 درصد افزایش خواهد یافت.

سهام صبح روز دوشنبه در حالی که بازارها برای مذاکرات سقف بدهی رئیس جمهور جو بایدن آماده می شدند، دیدند.

بیت کوین (BTC) پس از سقوط به 26500 دلار در روز جمعه به 27,400 دلار بهبود یافت و اتریوم (ETH) با 1.45 درصد افزایش به 1,830 دلار رسید. از زمانی که در آوریل به بالاتر از این سطح رسید، هیچ سودی بالاتر از 30000 دلار کسب نکرده است.

آخرین پیش بینی لی مبنی بر اینکه S&P 500 در سال گذشته به بالاترین حد خود خواهد رسید، محقق نشد زیرا این شاخص بدترین سال خود از سال 2008 را پشت سر گذاشت.

پاسخ قبلی به احساسات بازار، پیش بینی درستی را پیشنهاد می کند

پس از حدود 5 درصد افزایش نرخ بهره در 14 ماه گذشته، تورم اصلی در ماه آوریل به 4.9 درصد در سال کاهش یافت.

تورم سالانه ایالات متحده | منبع: اقتصاد تجارت

کاهش تورم نشان می دهد که فدرال رزرو (فدرال رزرو) ممکن است افزایش ها را متوقف کند که می تواند با توجه به همبستگی اخیر آنها برای سهام و کریپتو یک موهبت باشد.

سهام و ارزهای دیجیتال انتظارات را زیر پا گذاشتند و پس از گزارش مشاغل ایالات متحده در آوریل که افزایش رشد دستمزد ساعتی را نشان داد، افزایش یافتند.

کاهش میانگین اشتغال سه ماهه باعث افزایش رالی شد. فدرال رزرو کاهش تعداد مشاغل را نشانه ای از این می داند که افزایش نرخ بهره اقتصاد را خنک می کند.

علیرغم شاخص های صعودی، بانک آمریکا اخیرا پیش بینی کرد که اقتصاد آمریکا ممکن است در این سه ماهه وارد رکود شود.

قیمت نفت اخیراً پس از چهار هفته نزولی تثبیت شده است زیرا سرمایه گذاران به سقف بدهی آمریکا و کاهش رشد اقتصادی در چین فکر می کنند.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو پیشنهاد کرد که رکود اقتصادی آمریکا در اوایل ماه جاری قابل اجتناب است.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

این پست می‌گوید Fundstrat می‌گوید که احساسات سرمایه‌گذار نزولی می‌تواند جرقه‌ای رالی افزایش دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *