کامرون و تایلر وینکلووس با سازمان رفتار مالی بریتانیا (FCA) و بانک انگلستان ملاقات کردند تا در مورد انتقال احتمالی جمینی به لندن گفتگو کنند.

علاوه بر لندن، این دوقلوها در حال بررسی گزینه هایی برای گسترش تجارت جمینی به هنگ کنگ و دبی هستند.

بنیانگذاران جمینی می‌خواهند علی‌رغم گزارش مهیب سرمایه‌گذاری کنند

این مبادله از ایالات متحده دور نخواهد شد، بلکه گسترش خارج از کشور را در بحبوحه دشمنی ایالات متحده بررسی خواهد کرد.

کامرون وینکلووس گفت،

“در حال حاضر در ایالات متحده بادهای مخالف زیادی وجود دارد که انجام کاری در آنجا دشوار است. و بنابراین، برای ادامه ساختن کسب‌وکارمان و سرمایه‌گذاری در استخدام، باید به دنبال جای دیگری باشیم.»

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) این ادعا را رد کرد که قانون اوراق بهادار ایالات متحده رمزارزها را پوشش نمی دهد.

رگولاتور اخیراً درخواست رقیب جمینی Coinbase را برای ایجاد قوانین جدید رد کرده است. کمیته‌های فرعی کنگره می‌خواهند با اصلاح قوانین موجود، بن‌بست‌های مورد انتظار دو حزبی در مورد لوایح جدید را دور بزنند.

جمینی دور سوم اخراج کارکنان خود را در تلاش است تا پول مشتریان Earn خود را از Genesis Global Capital بازیابی کند. برادران Winklevoss در سال 2015 پس از اولین شنیدن در مورد بیت کوین در ایبیزا، Gemini را راه اندازی کردند.

این دوقلوها علیرغم شور و شوق خود، پس از گزارش اخیر دولت که تجارت کریپتو بدون پشتوانه را با قمار مقایسه کرد، نسبت به چشم انداز بریتانیا ابراز نگرانی کردند.

لایحه آتی خدمات مالی و بازارها مسیر روشن تری را برای تنظیم مقررات به مبادلات ارائه می دهد. این لایحه باید قبل از اینکه سلطنت سلطنتی آن را قانونی اعلام کند، در مجلس اعیان تصویب شود. سپس شرکت‌های رمزنگاری پنجره‌ای خواهند داشت که در آن مطابقت کنند.

دوقلوهای Winklevoss می‌توانند رگولاتورهای بریتانیا را متحد ببینند

برعکس، دوقلوها ممکن است پیدا کردن پس از آنکه نمایندگان پارلمان، قانونگذاران را متهم کردند که بریتانیا را خصمانه با کارآفرینان معرفی کردند، دولت متحد شد.

FCA بریتانیا اخیرا چندین شرکت رمزنگاری را به دلیل مدیریت ضعیف ریسک رد کرد، در حالی که مقامات رقابت، تصاحب شرکت بازی اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت را مسدود کردند.

الزامات ثبت رمز | منبع: FCA انگلستان

مرجع نظارتی محتاطانه بانک انگلستان (BoE) اخیراً اعلام کرده است که درخواست مجوز بانکی Neobank Revolut را به دلیل اختلافات حسابداری رد خواهد کرد.

اندرو بیلی، رئیس بانک مرکزی آمریکا، این هفته گفت که بانک مرکزی «درس های بزرگ» زیادی برای یادگیری دارد، زیرا تورم اصلی آوریل 0.3 درصد بالاتر از پیش بینی 8.4 درصدی بود.

تورم اصلی، بدون احتساب مواد غذایی و انرژی، از 6.2 درصد به 6.8 درصد جهش کرد که نشان می دهد بانک مرکزی باید نرخ بهره را بیشتر افزایش دهد.

نمودار تورم انگلستان
تورم انگلستان | منبع: فایننشال تایمز

این بانک به طور ضمنی پیش‌بینی رکود خود را پس از تثبیت درآمد واقعی بریتانیا به سطح قبل از همه‌گیری لغو کرد. درآمد واقعی بالاتر نشان می‌دهد که استانداردهای زندگی برای شهروندان بریتانیا به دلیل سقوط اخیر در حال افزایش است.

درآمد واقعی انگلستان
انتظار می رود درآمد واقعی بریتانیا تثبیت شود | منبع: بلومبرگ

شرکت حسابرسی EY اخیراگفتاقتصاد بریتانیا در نیمه اول سال 2023 یکنواخت خواهد بود، اما در تابستان شروع به رشد می کند زیرا تورم اصلی از کاهش قیمت مواد غذایی و انرژی سود می برد.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست دوقلوهای Winklevoss به دنبال شفافیت FCA در حرکت برنامه ریزی شده Gemini لندن هستند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *