به عنوان کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) جشرکت Gemini Trust جدیدترین شرکتی است که برنامه های خود را برای گسترش بین المللی اعلام کرده است.

بلومبرگ دوشنبه گزارش داد که این شرکت که در سال 2015 توسط دوقلوهای میلیاردر کامرون و تایلر وینکلووس تأسیس شد، قصد دارد یک بورس مشتقه در یک حوزه قضایی خارجی افتتاح کند.

این دوقلوها امید زیادی به شرکت جمینی تراست داشتند و طبق گزارش ها، 100 میلیون دلار از ثروت شخصی خود به آن وام دادند. اما Gemini در فضایی عمل می‌کند که اقدامات برجسته SEC علیه اپراتورهای رمزنگاری این احساس را در برخی سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ایجاد می‌کند که بهتر است از ارزهای دیجیتال اجتناب کنند.

در ژانویه، SEC متهم شرکت Gemini Trust و نهاد دیگری، Genesis Global Capital، به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار. این آژانس ادعا کرد که از طریق برنامه وام دهی دارایی های رمزنگاری Gemini Earn، فروش اوراق بهادار ثبت نشده انجام داده اند.

فروشگاه متحرک

اکنون، به نظر می رسد دوقلوهای Winklevoss آخرین بازیگران صنعت هستند که به لحن راهنمایی SEC واکنش نشان می دهند. ناگفته نماند سختگیری اقدامات اجرایی. آنها تصمیم گرفته اند بخشی از عملیات خود را به خارج از ساحل منتقل کنند. و با SEC معامله نکنید.

اخبار مربوط به Gemini دومین اعلامیه در چند روز گذشته از تقویت مجدد عملیات رمزنگاری در میان انتقام گیری نظارتی است.

اواخر هفته گذشته، کوین بیس مجوز اداره پولی برمودا را گرفت. این یک گام بزرگ در رشد بین المللی Coinbase است. و آزاد کردن حداقل برخی از عملیات آن از حوزه SEC.

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، پیگیری بریتانیا برای «نظارت معقول ارزهای دیجیتال» را ستوده است. او به طور ضمنی این رویکرد ملایم را با رویکرد تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده مقایسه کرده است.

SEC Bittrex را شارژ می کند

شرکت Gemini Trust و Coinbase تنها نیستند. در پایان ماه مارس، Richie Lai، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Bittrex خروج صرافی خود از ایالات متحده را اعلام کرد. لای در بیانیه 31 مارس خود، شرایط نظارتی را عامل سخت‌تر کردن پایگاه عملیاتی ایالات متحده دانست.

لای اظهار داشت: «الزامات مقرراتی اغلب نامشخص هستند و بدون بحث یا ورودی مناسب اجرا می‌شوند، که منجر به یک چشم‌انداز رقابتی ناهموار می‌شود».

لای گفت: «عملیات در ایالات متحده دیگر امکان پذیر نیست.

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار، هفته گذشته در مقابل کمیته مجلس نمایندگان آمریکا درباره مخالفت خود با ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

تقریباً هر هفته اخباری از یک اقدام برجسته SEC به ارمغان می آورد. تنها چند هفته پس از اعلام لای، کمیسیون بورس و اوراق بهادار تصمیم گرفت که از Bittrex برای مسائل مربوط به قانون اوراق بهادار هزینه کند. این آژانس ادعا کرد که شش توکن Bittrex اوراق بهادار هستند و بنابراین بدون ثبت نام مناسب معامله می‌شوند. مدت کوتاهی پس از اعلام اقدام SEC، قیمت چهار توکن کاهش یافت.

The post Crypto Exchange Gemini Eyes مشتقات در خارج از ایالات متحده معامله می شود اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *