وکلای FTX پولی می خواهند که بدهکاران FTX 90 روز قبل از بازگشت ورشکستگی FTX به جنسیس پرداخت کنند.

رام الویا، مدیرعامل Lumida Wealth Management در مصاحبه اخیر خود گفت که جنسیس می تواند خود را از پرداخت FTX از طریق یک “دوره معمول دفاع تجاری” مبرا کند.

وکلا باید انحراف از تجارت معمولی را با FTX ثابت کنند

وکلای ورشکستگی می‌توانند با استفاده از روش‌های معمول B2B، جنسیس پرداخت‌شده به FTX را برای کاهش شرایط درخواست clawback استدلال کنند. به گفته شرکت حقوقی Bernstein-Burkley، جان جی. ری III، متولی FTX، بعید است با این دفاع مخالفت کند.

در عمل، جنسیس، طلبکار، باید ادعاهایی مبنی بر انحراف بازپرداخت های FTX از شیوه های عادی جمع آوری بدهی ها را رد کند.

مطابق با برنشتایندادگاه ها در تفسیر معاملات “معمولی” ناسازگار بوده اند و ممکن است برای ارزیابی انحرافات احتمالی نیاز به بررسی شیوه های تجاری شرکت های مشابه Genesis داشته باشند.

در نتیجه، طلبکار ممکن است از یک شاهد متخصص آشنا با شیوه‌های وصول بدهی بین شرکت‌های رمزنگاری استفاده کند. اگر FTX برنده این پرونده شود، جنسیس همچنان می‌تواند به عنوان طلبکار در یک فرآیند تا حدودی طولانی وجوه دریافت کند.

دادگاه ها در 25 می به پرونده clawback FTX رسیدگی خواهند کرد.

DCG ممکن است توافق خارج از دادگاه مذاکره کند

جنسیس همچنین باید پیش‌فرض قریب‌الوقوع شرکت مادر خود، گروه ارز دیجیتال را در نظر بگیرد.

در ژانویه، بری سیلبرت، مدیرعامل DCG گفت این شرکت به شرکت تابعه خود 447.5 میلیون دلار به دلار آمریکا و 4550 بیت کوین به ارزش حدود 127 میلیون دلار در زمان انتشار بدهکار بود.

طبق گفته Gemini Exchange، شرکت باید یا بدهی خود را بازسازی کند یا وجوه را تا 9 می بازپرداخت کند تا از نکول جلوگیری کند. DCG همچنین 1.1 میلیارد دلار در سفته ای به Genesis بدهکار است که در سال 2032 سررسید می شود.

Gemini و DCG با میانجیگری برای جبران خسارت مشتریان برنامه Gemini’s Earn موافقت کرده اند. جنسیس با بازی Gemini به عنوان یک نماینده، برای مشتریان Earn علاقه به دست آورد. طبق گزارش ها، جنسیس حدود 766 میلیون دلار به جمینی بدهکار است.

اهلوالیه سآبله DCG می‌تواند در صورتی که تا 9 می به تعهدات خود عمل نکند، یک توافق خارج از دادگاه مذاکره کند.

جنسیس به‌عنوان یکی از بانک‌های سایه ارزهای دیجیتال، 130.6 میلیارد دلار در طول بازار صعودی 2021 وام داد. علاوه بر FTX، وام دهنده همچنین به Alameda Research، شرکت تجاری کمی که در قلب امپراتوری ارزهای دیجیتال سقوط کرده Sam Bankman-Fried قرار دارد، وجوهی را تعمیم داد.

جنسیس آسیا پاسیفیک نیز سال گذشته بدهی سه پیکان کپیتال به آن را رد کرد.

روابط بین Genesis، DCG، Gemini، 3AC و FTC | منبع: بلومبرگ

کارگزاری کریپتو وویجر دیجیتال از Alameda وام گرفت که میلیاردها دلار از FTX وام گرفت که توسط توکن های FTT غیر نقدی وثیقه گرفته شد.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post وکلای جنسیس برای پاسخگویی به 3.9 میلیارد دلار FTX Clawback در میان پیش‌فرض DCG اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *