گروه ارز دیجیتال، مالک Genesis Capital ورشکسته، با طلبکاران خود سر به سر کرده است.

بر اساس گزارش گروه ارز دیجیتال (DCG) برخی از طلبکاران Genesis Capital ورشکسته از توافق برای بازسازی ساختار وام دهنده ارزهای دیجیتال خارج شده اند.

پیدایش فروش پیش بینی شده است

DCG که مالک CoinDesk و Grayscale است، امیدوار بود جنسیس را بفروشد تا حداقل 3.4 میلیارد دلار بدهی به طلبکاران را بپردازد. این شرکت تنها دو ماه پیش به توافق رسیده بود. ممکن است منجر به فروش Genesis یا واگذاری سهام آن به طلبکاران شود. با این حال، DCG گفت که برخی از طلبکاران اکنون مطالبات بیشتری را مطرح کرده اند.

“درک ما این است که زیرمجموعه ای از طلبکاران تصمیم گرفته اند از توافق قبلی خارج شوند. ما نمی دانیم که آیا صدها هزار طلبکار فردی از این پیشرفت آگاه هستند یا خیر، اما آخرین مانور روند دادگاه را طولانی می کند.” توییتر.

در این بیانیه آمده است: «ما هر گونه تقاضای جدید را با امتیازاتی که قبلاً داده بودیم سنجیدیم.

روابط بین جمینی و جنسیس پس از سقوط FTX در سال گذشته به سرعت تیره شد.

Genesis Folded Amid FTX Fallout

این گروه طلبکار نماینده شرکت ها و افراد با ادعای حدود 2.4 میلیارد دلاری علیه وام دهنده رمزنگاری است. آنها اکنون معامله پیشنهادی را به سایر طلبکاران از جمله مشتریان محصول وام دهی Gemini Earn ارائه خواهند کرد.

این قرارداد شامل فروش نهادهای جنسیس ورشکسته و تامین مالی مجدد وام های معوق است. از جمله واگذاری یک سفته 10 ساله که DCG در ازای ادعاهای شکست خورده صندوق تامینی 3AC به جنسیس داده است.

بازوی وام دهنده جنسیس در نوامبر 2022 پس از سقوط FTX، برداشت ها را متوقف کرد. سپس، مشاغل وام دهی جنسیس در ماه دسامبر برای حمایت از ورشکستگی اقدام کردند. این وام دهنده یکی از اولین سازمان های رمزنگاری بزرگ بود که در میان آشفتگی FTX اواخر سال گذشته سقوط کرد.

DCG یا گروه ارز دیجیتال، یکی از بزرگترین شرکت‌های این صنعت است که بیش از 200 شرکت رمزنگاری را در اختیار دارد. گزارش ها در ژانویه حاکی از آن بود که این گروه در بحران مالی قرار دارد. در فوریه، DCG پذیرفت که این گروه در سال 2022 بیش از 1.1 میلیارد دلار ضرر کرده است.

پست وام دهندگان سرمایه جنسیس از معامله بازسازی دور می شوند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *