گوگل در کنفرانس I/O 2023 خود اعلام کرد که ابزارهای هوش مصنوعی (AI) جدیدی را برای ایجاد محتوا و نوشتن کدی که می تواند به سرقت رمزنگاری کمک کند، ارائه خواهد کرد.

این ابزار ایمیل پاسخ هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی را با مدل‌های جدیدتر زبان گسترش می‌دهد تا پیام‌هایی ایجاد کند که می‌توانید با استفاده از اعلان‌های ChatGPT اصلاح کنید.

بارد اکنون می تواند اشکالات نرم افزاری را شناسایی و برطرف کند

مدل زبان PalM 2 آن که توسط Google DeepMind تازه تاسیس توسعه یافته است، می تواند اشکالات نرم افزاری را شناسایی و پیشنهاد کند. دستیار هوش مصنوعی گفتگوی ChatGPT مانند آن، Bard، می تواند کد پایتون را بنویسد و تفسیر کند.

یک کامپیوتر می تواند مراحل را در کد پایتون به صورت بلادرنگ بدون درک کل برنامه اجرا کند.

ساندار پیچای، مدیرعامل آلفابت گفت که این شرکت در حال توسعه ابزارهای واترمارک و ابرداده برای شناسایی محتوای مصنوعی است. واترمارک کردن بیت‌های خاصی از اطلاعات را به گونه‌ای در فایل‌ها جاسازی می‌کند که از «ویرایش متوسط» جان سالم به در می‌برد.

کاربران می توانند از طریق فراداده ای که زمینه اضافی برای ایجاد آن ارائه می دهد، صحت محتوا را ارزیابی کنند. پیچای گفت که گوگل به زودی این ابزارها را منتشر خواهد کرد.

Python Script Bard تولید شده توسط Bard | منبع: گوگل

این شرکت به عموم مردم اطمینان داد که ابزار جدید ترجمه ویدیویی که حرکات لب را با صدای ترجمه شده مطابقت می‌دهد، تنها با شرکای مورد تایید استفاده خواهد شد.

با فراگیر شدن هوش مصنوعی، ایلان ماسک و سایر مدیران فناوری نسبت به آموزش بیشتر مدل‌های ریاضی هشدار داده‌اند. رئیس جمهور جو بایدن داشته استهشدار دادشرکت های فناوری خطرات هوش مصنوعی را بررسی می کنند، با کمیته سنا که هفته آینده جلسه استماع نظارت بر هوش مصنوعی را اعلام می کند.

چگونه کلاهبرداران می توانند رمزنگاری را از قراردادهای هوشمند سرقت کنند

در حالی که ابزارهای حاکم بر هوش مصنوعی مسئول از بزرگسالان استفاده می کنند، کلاهبرداران می توانند از ابزارهایی مانند Smart Compose برای استخراج اطلاعات شخصی با استفاده از ایمیل های فیشینگ با ظاهر واقعی استفاده کنند.

این ایمیل‌ها را می‌توان برای تقلید از سبک و قواعد ایمیل‌هایی که شرکت‌ها برای مشتریان ارسال می‌کنند، ساخت. فیلترهای اسپم که به دنبال ایمیل‌های فیشینگ ضعیف هستند نیز ممکن است تشخیص ایمیل‌های واقعی از جعلی را دشوارتر کنند.

علاوه بر این، کلاهبرداران می توانند اطلاعات شناسایی شخصی را از طریق کدهای مخرب سرقت کنندبارد می نویسد. مجرمان می‌توانند این اطلاعات را از طریق فروشگاه‌های کلاهبرداری یا بازارهای تاریک نت برای ارزهای دیجیتال بفروشند.

مجرمان برای فروش در مغازه های کلاهبرداری دزدی می کنند
25 بازار برتر تاریک نت و فروشگاه های کلاهبرداری | منبع: تحلیل زنجیره ای

بارد همچنین می‌تواند اشکالات قرارداد هوشمندی را که مجرمان می‌توانند برای سرقت رمزنگاری یا پول از آن‌ها استفاده کنند، شناسایی کند. در انتظار تدابیر امنیتی شدیدتر، پل‌های زنجیره‌ای متقاطع هدف اصلی را به مجرمان ارائه می‌کنند. گوگل این دستیار را در بیش از 180 کشور و منطقه به زبان انگلیسی عرضه خواهد کرد.

شرکت امنیت سایبری AnChain.ai از یادگیری ماشینی برای تجزیه و تحلیل کد قرارداد هوشمند برای اشکالات استفاده می کند.

پیش از این، مجرمان تبلیغات گوگل را خریداری می کردند که منجر به وب سایت هایی می شد که مشتریان را به وارد کردن اطلاعات حساس ترغیب می کرد. کلاهبرداران قربانیان را از طریق فوریت ها یا فرصت های سودآور جذب می کنند و از اعتبار آنها برای تخلیه کیف پول در صرافی های رمزنگاری استفاده می کنند.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست تهدید هوش مصنوعی به مقیاس های رمزنگاری با مدل جدید زبان گوگل و بارد بهبود یافته اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *