Polygon Labs و Google Cloud یک اتحاد استراتژیک چند ساله را با تمرکز بر web3 اعلام کرده اند. توسعه دهندگان می توانند از ابزارها و زیرساخت های Google Cloud برای تسهیل روند توسعه استفاده کنند.

Polygon Labs و Google Cloud همکاری خود را اعلام کرده اند که به تسریع رشد در سراسر شبکه کمک می کند. اولی پستی را در 27 آوریل منتشر کرد و یک اتحاد استراتژیک چند ساله را آشکار کرد که “تسریع در پذیرش پروتکل های هسته ای Polygon، از جمله Polygon PoS، Polygon Supernets، و zkEVM.”

این امر با استفاده از زیرساخت Google Cloud و همچنین ابزارهای توسعه دهنده محقق خواهد شد.

تقویت شبکه چند ضلعی

هدف این است که ساخت و راه‌اندازی محصولات web3 و dApps در شبکه برای توسعه‌دهندگان آسان‌تر شود. این یک پیشرفت بزرگ برای شبکه است که می تواند به برخی از نتایج پربار منجر شود.

این همکاری می تواند به توسعه دهندگان کمک کند تا با مشکل فرآیندهای وقت گیر و همچنین هزینه های بالای سربار مقابله کنند. گره های بلاک چین اغلب خود را درگیر این مسائل می بینند، بنابراین مطمئناً گامی در جهت درست در مورد توسعه است.

Polygon Labs همچنین بیان کرد که استارت‌آپ‌های مرحله اولیه واجد شرایط که توسط Polygon Ventures حمایت می‌شوند، اکنون می‌توانند از مزایای جدید ویژه وب 3 از طریق برنامه Google for Startups Cloud بهره ببرند. این مزایا شامل اعتبار تا 200000 دلار برای استفاده از Google Cloud و Firebase تا دو سال و دسترسی زودهنگام به محصولات وب 3 و نقشه راه Google Cloud است.

رایان وایت، رئیس پلیگون لبز درباره این همکاری گفت:

«Google Cloud پشتیبانی از همه پروتکل‌های Polygon گامی در مسیر درست برای کمک به افراد بیشتری در Web3 است. اعلامیه امروز با Google Cloud با هدف افزایش توان عملیاتی تراکنش امکان استفاده از موارد استفاده در بازی، مدیریت زنجیره تامین و DeFi را فراهم می کند. این راه را برای کسب و کارهای بیشتری هموار می کند تا از فناوری بلاک چین از طریق Polygon استقبال کنند.

Google Cloud موتور گره بلاک چین را در سال 2022 راه اندازی کرد

در این پست همچنین به موتور گره بلاک چین گوگل اشاره شده است که یک سرویس میزبانی گره کاملاً مدیریت شده است. گوگل اعلام کرد موتور گره بلاک چین در سال گذشته، که یک سرویس اختصاص داده شده به توسعه دهندگان وب 3 است.

این سرویس به توسعه وب 3 ایمن تر و ساده تر اجازه می دهد. این همچنین نشانه ای است که گوگل در تلاش است خدمات خود را گسترش دهد و به بازاری که همیشه در حال گسترش است پاسخ دهد.

اولین صندوق سرمایه گذاری مشترک در فناوری بلاک چین

Polygon اخیراً به نقاط عطف توسعه بسیاری دست یافته است. فرانکلین تمپلتون فاش کرد که یک صندوق سرمایه گذاری مشترک را ثبت کرده است که در شبکه اجرا می شود – اولین صندوقی که بر روی فناوری بلاک چین اجرا می شود. این غول مالی خاطرنشان کرد که با استفاده از این سیستم ها کارایی عملیاتی را مشاهده کرده است.

شبکه نیز یکپارچه اخیراً یک پل اثبات سهام به ماشین مجازی اتریوم با دانش صفر خود (zkEVM) است. این پل اکوسیستم DeFi Polygon را که قبلاً در مسیر رشد قوی قرار داشت، تقویت می کند.

پست Google Taps Polygon برای تقویت توسعه وب 3 با موتور گره بلاک چین اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *