Gulf Binance، یک سرمایه گذاری مشترک بین Gulf Innova و Binance، در سه ماهه چهارم سال 2023 در تایلند شروع به کار خواهد کرد. اما آیا صرافی کنترل خود را در سایر بازارها از دست می دهد؟

همانطور که آسیا درهای خود را به روی ارزهای دیجیتال باز می کند، بایننس می خواهد از این فرصت نهایت استفاده را ببرد. صرافی Changpeng Zhao یک سرمایه گذاری مشترک با میلیاردر سارات راتانوادی Gulf Innova ایجاد کرده است.

Gulf Binance برنده مجوز اپراتور دارایی های دیجیتال در تایلند شد

بایننس اعلام کرد که سرمایه گذاری مشترک آن Gulf Binance مجوز اپراتور دارایی های دیجیتال در تایلند را تضمین کرده است.

از این رو، در سه ماهه چهارم سال جاری، کارگزاری و مبادله دارایی های دیجیتال را راه اندازی خواهد کرد. بایننس با این مشارکت می‌تواند از دانش صنعت محلی Gulf Innova بهره ببرد و آن را توسعه دهد.

Gulf Binance در سال گذشته با کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC) برای ایجاد یک تجارت سازگار در تماس بوده است. هر دو طرف هنوز جزئیات بیشتری از این همکاری را اعلام نکرده اند.

اخیراً، تایلند ژست های خوشامدگویی به صنعت Web3 نشان داده است. این شرکت از مالیات سرمایه ای که از طریق عرضه اولیه سکه (ICO) در ماه مارس به دست آمده بود، چشم پوشی کرد.

سپس، در یک کمپین انتخاباتی، حزب Pheu Thai تایلند اعطای 10000 بات (290 دلار) ارز دیجیتال را به افراد 16 ساله اعلام کرد.

از طریق چنین اقداماتی، تایلند امیدوار است با هنگ کنگ، سنگاپور و دبی در تبدیل شدن به هاب ارزهای دیجیتال آسیا رقابت کند.

از دست دادن تسلط بر بازارهای دیگر؟

در حالی که شرکت Changpeng Zhao به تایلند گسترش می یابد، به نظر می رسد که در حال تضعیف قدرت خود در بازار استرالیا است. امروز، صرافی هشت جفت معاملات نقدی دلار استرالیا (AUD) را از فهرست خارج کرد.

این توسعه پس از آن صورت گرفت که صرافی هفته گذشته شریک بانکی خود را برای AUD در رمپ/خارج از رمپ از دست داد. در این ماه، بایننس نیز به دلیل چالش های نظارتی، خروج از بازار کانادا را اعلام کرد.

درباره Gulf Binance یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید ما را بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post Binance در تایلند گسترش می یابد در حالی که کنترل بازار استرالیا را از دست می دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *