کاراگاه زنجیره ای ZachXBT یک کلاهبردار را روشن کرده است که با ایجاد 114 میم سکه در عرض 45 روز، سرمایه گذاران را تحت فشار قرار داده است.

فصل میم کوین اخیراً آغاز شده است و کلاهبرداران به سرعت سرمایه گذاران ناآگاه را تحت فشار قرار دادند. سکه های میم که توسط میم های مختلف هدایت می شوند، مانند میم محبوب doge، هیچ کاربردی ندارند. برخی به عنوان یک شوخی ایجاد می شوند، در حالی که برخی دیگر برای جذب سرمایه گذارانی که حریص بازگشت سریع هستند ایجاد شده اند.

Meme Coin Creator دارای آدرس سپرده مشترک است

ZachXBT کشف شده وجوه دزدیده شده از 114 کلاهبرداری میم کوین به «دقیقاً همان آدرس سپرده» ارسال شده است. 0x739c. تحلیلگر زنجیره ای همچنین مشکوک است که کلاهبردار باید سکه های میم بیشتری ایجاد کرده باشد. او می گوید“اینها فقط مواردی هستند که به آن آدرس سپرده ارسال شده اند.”

منبع: توییتر

کلاهبردار از کوین بیس برای شستن وجوه دزدیده شده استفاده می کند

کیف پول 0x739c در حال حاضر فقط 1.79 دلار توکن اتریوم (ETH) دارد. جالب اینجاست که بالاترین موجودی این حساب فقط 2.05 دلار بود که جمعه گذشته ثبت شد.

پس از دریافت وجوه دزدیده شده، کلاهبردار آن را در دسته های کوچک حدود 2.5 ETH به آدرس های Coinbase منتقل کرد.

نمودار زیر نشان می دهد که مقدار ارسال شده از کیف پول تقریباً برابر با مبلغ دریافتی باقی مانده است.

نمودارهای Etherscan که مقدار ارسال و دریافت شده را نشان می دهد
منبع: اتراسکن

جامعه نگرانی هایی را برای کوین بیس در مورد اینکه چرا صرافی از کلاهبردار استفاده کننده از این پلتفرم بی اطلاع بوده است، مطرح کرده است. اینفلوئنسر رمز ارز @MsCryptomom1 معتقد است که Coinbase باید به دلیل الزامات شناخت مشتری (KYC) کلاهبردار را به راحتی شناسایی کند.

با این حال، ZachXBT می گوید که کلاهبردار مورد توجه Coinbase قرار نگرفت زیرا سپرده‌ها در مقادیر کم در یک زمان انجام می‌شدند.

روز سه‌شنبه، BeInCrypto گزارش داد که ZachXBT یک کلاهبردار گابریل مارکز، توکن غیرقابل تعویض (NFT) را مورد استفاده قرار داد. گفته می‌شود که این کلاهبردار 60 ETH (تقریباً 110000 دلار) از طریق پیش‌فروش سکه میم برای مجموعه Nakamigos NFT سود برده است.

چیزی برای گفتن در مورد کلاهبرداری با میم سکه یا هر چیز دیگری دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

این پست چگونه این کلاهبردار با ایجاد 114 سکه میم به سرمایه گذاران خشن وارد کرد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *