شرکت سرمایه گذاری کریپتو Hashkey به دنبال دستیابی به وضعیت تک شاخ است زیرا هنگ کنگ موضع دوستدار ارزهای دیجیتال را اتخاذ می کند.

از آنجایی که هنگ کنگ قصد دارد به یک هاب رمزنگاری منطقه ای تبدیل شود، مشاغل آن را مقصدی سودآور برای شرکت های رمزنگاری خود می دانند.

Hashkey به دنبال جذب 200 میلیون دلار است

مطابق با بلومبرگHashkey در مراحل اولیه بحث برای جذب 100 تا 200 میلیون دلار بودجه با ارزش 1 میلیارد دلاری است. با این حال، شرکت سرمایه گذاری جزئیات، مانند شرایط و اندازه معامله را نهایی نکرده است.

این توسعه در حالی صورت می‌گیرد که هنگ‌کنگ قصد دارد از ماه آینده از شرکت‌های رمزنگاری تحت قانون صدور مجوز جدید استقبال کند. رگولاتورها حتی از بانک ها خواسته اند که از ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی حمایت کنند.

و پل چان، مدیر مالی هنگ کنگ، گفته است: “اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری در Web3 است.”

از این رو، چنین محیطی به طور ایده آل آن را برای گسترش مشاغل به هنگ کنگ عالی می کند. و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مانند Hashkey می‌توانند بر اساس پتانسیل آینده، ارزش‌های بالاتری را هدف قرار دهند.

در اواخر ماه مارس، یکی دیگر از شرکت‌های سرمایه‌گذاری مستقر در هنگ‌کنگ، ProDigital Futures، برنامه‌های خود را برای سرمایه‌گذاری 100 میلیون دلاری در شرکت‌های ارز دیجیتال فاش کرد. تا کنون 30 میلیون دلار تعهدات مالی جمع آوری شده است.

چیزی برای گفتن در مورد Hashkey یا هر چیز دیگری دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست شرکت سرمایه‌گذاری هشکی با استقبال هنگ‌کنگ از رمزنگاری، ارزش ۱ میلیارد دلاری را در نظر می‌گیرد، اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *