هدرا در سه ماهه اول 2023 با رشد 40 برابری حجم تراکنش ها شاهد رشد چشمگیری بود. TVL همچنین شاهد افزایش قابل توجه 52 درصدی بود.

بر اساس گزارش مساری که در 30 آوریل منتشر شد، شبکه هدرا در سه ماهه اول سال 2023 افزایش 40 برابری نسبت به سه ماهه را تجربه کرد.

حرکت هدرا جمع آوری

تعداد کل تراکنش ها در واقع با ضریب 40 افزایش، با میانگین تراکنش های روزانه به حدود 40 میلیون رسید.

رشد حجم تراکنش معیار برجسته در این گزارش بود، اگرچه هدرا در سایر زمینه‌های رشد نیز عملکرد چشمگیری از خود نشان داد. تعداد متوسط ​​کاربران روزانه حدود 350 درصد نسبت به سه ماهه افزایش یافته است و تعداد حساب های جدید ایجاد شده 170 درصد افزایش یافته است.

کاربران فعال و جدید در Hedera: مسر

دلایل متعددی وجود دارد که Hedera چنین رشد قابل توجهی را تجربه کرده است. اکوسیستم عمومی در حال رشد بوده است، با DEX های جدید و موارد موجود که به گسترش شبکه کمک می کنند.

TVL همچنین رشد قابل توجهی را در Q1 مشاهده می کند

پلتفرم های DeFi در Hedera همچنین به افزایش کل ارزش قفل شده در شبکه کمک کرده اند. این رقم در سه ماهه گذشته 52 درصد رشد کرد و راه اندازی Pangolin DEX به طور قابل توجهی به موفقیت کمک کرد. TVL در حال حاضر حدود 36 میلیون دلار است.

Hedera TVL Growth: Messari
رشد Hedera TVL: مسر

با این حال، NFT ها و جایگاه بازی های web3 در Hedera سطح یکسانی از رشد را تجربه نکرده اند. میانگین تعداد کاربران روزانه NFT 33 درصد کاهش یافت، در حالی که تراکنش‌های NFT تغییر چندانی نداشتند.

ایجاد سرفصل در سه ماهه اول 2023

علاقه به Hedera همچنین می‌تواند ناشی از این واقعیت باشد که این شبکه در موارد دیگر پیشرفت‌هایی داشته است. قابل توجه ترین این واقعیت است که شرکت فن آوری Dell ملحق شد شورای حکومتی هدرا، به فهرست اعضای برجسته خود اضافه می کند.

هدرا هم بود شناسایی شده توسط دولت ایالات متحده برای حمایت از حقوق بشر. این سازمان متعهد شد که یک میزگرد دموکراسی در مورد اینکه چگونه فناوری بلاک چین می تواند از حقوق بشر، شفافیت و پایداری حمایت کند، تشکیل دهد. این پیشرفت ها به توکن HBAR کمک کرده است که یکی از برنده های برجسته در سه ماهه اول 2023 باشد.

همه چیز برای این شبکه نیست، زیرا اخیراً مجبور شد خدمات شبکه را خاموش کند زیرا با “بی نظمی های شبکه” مواجه بود. این تیم خاطرنشان کرد که مهاجمان از کد خدمات قرارداد هوشمند سوء استفاده کردند. تیم آسیب‌پذیری را شناسایی کرده و یک پچ منتشر کرد.

پست افزایش حجم تراکنش های Hedera 40 برابر در سه ماهه اول، تقویت شده توسط Pangolin DEX اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *