پروژه اینترنت اشیا هلیوم در حال رها کردن بلاک چین برای مهاجرت به سولانا است. با این مهاجرت، پروژه ثبات و مقیاس پذیری بهتر را هدف قرار می دهد.

دیروز، هلیوم مهاجرت به سولانا را در ساعت 16:00 UTC آغاز کرد. به گفته این مقام مسئول اعلامیهتخمین زده می شود که مهاجرت در 24 ساعت تکمیل شود.

بلاک چین بومی هلیوم پس از گرفتن یک عکس فوری متوقف شده است. توسعه‌دهندگان توکن‌های هلیوم (HNT) و MOBILE موجود را به بلاک چین سولانا نقشه‌برداری خواهند کرد. از این رو، توکن های بومی بلاک چین هلیوم پس از مهاجرت به توکن های بومی Solana تبدیل می شوند.

هدف از مهاجرت هلیوم به سولانا

در وبلاگ رسمی هلیوم آمده است: «این مهاجرت به طور کلی شبکه هلیوم را سریع‌تر، ارزان‌تر و پایدارتر می‌کند.» علاوه بر این، پلت فرم IoT می خواهد از اکوسیستم توسعه دهنده Solana استفاده کند.

با این حال، جامعه از مهاجرت در چارچوب ثبات انتقاد کرده است. یک کاربر توییتر سوالات“پایدار؟ سولانا چند بار پایین اومده؟

سولانا به دلیل خاموشی های مکرر شهرت بدی به دست آورده است. آخرین قطعی در نوامبر سال گذشته رخ داد. جامعه کریپتو به شدت از این پروژه انتقاد کرد، زیرا در سال 2022 خرابی تقریباً به یک امر ماهانه تبدیل شد.

حتی امسال، سولانا در ماه فوریه با یک مشکل فنی مواجه شد که کاربران را از تکمیل تراکنش‌ها در شبکه اصلی باز می‌داشت.

پشتیبانی صرافی ها برای مهاجرت

صرافی های متمرکز مانند KuCoin، OKX، Crypto.com، Gate.io و Bybit به پشتیبانی از HNT پس از مهاجرت ادامه خواهند داد.

در مقابل، پس از بررسی دوره ای، بایننس ماه گذشته توکن HNT را از فهرست خارج کرد. اعلام خروج از فهرست باعث شد که قیمت توکن در 24 ساعت حدود 18 درصد کاهش یابد.

در سپتامبر 2022، بهبود هلیوم پیشنهاد 70 (HIP-70) که مهاجرت به سولانا را مورد بحث قرار دادند، 81.41 درصد از آرا را به نفع خود گرفتند. از مجموع 7447 رای، 6177 رای موافق مهاجرت و 1270 رای مخالف آن بودند.

منبع: رای هلیوم

در مورد مهاجرت هلیوم به سولانا یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست پروژه اینترنت اشیا هلیوم بلاک چین خود را خاموش می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *